Organizacija susreta klokanica

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar engy

    engy

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Super ideja ,ali za mene nazalost nije.Ja zivim u Augsburg (Njemacka),ali ako ima jos neka cura/zena iz Augsburga ,to bi bilo super.

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Okolica Zagreba, samo reci kad i gdje, ja stižem!

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    i ja sam zgb

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Tena9

    Tena9

    Broj poruka: 382

    Prijavi adminu

    Pozdrav! Jako mi je drago da set zainteresirane! 
    Pa ne znam..sada nam je dosta loše vrijeme a i trenutno sam u maloj besparici do plaće :P 
    Budemo se dog mi iz zg-a (za sada) kad bude malo lijepše vrijeme ;) :*

    Želim biti trudna, želim biti trudna, želim biti trudna..možda zatrudnimo ovako :P

  • Avatar Tena9

    Tena9

    Broj poruka: 382

    Prijavi adminu

    Cure, kad se vidimo u Zg-u? 

    Želim biti trudna, želim biti trudna, želim biti trudna..možda zatrudnimo ovako :P

  • Avatar Tena9

    Tena9

    Broj poruka: 382

    Prijavi adminu

    ajmo u ned u 15 ispred maksimira, glavni ulaz, vi iz zg-a.

    Želim biti trudna, želim biti trudna, želim biti trudna..možda zatrudnimo ovako :P

  • Avatar maja777

    maja777

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    ja sam isto za…mi smo iz Zagreba.

  • Avatar Tena9

    Tena9

    Broj poruka: 382

    Prijavi adminu

    maja777


    ja sam isto za…mi smo iz Zagreba.

    cool..tebe baš jaako želim upoznati! to stoji kaj se mene tiče…stajat ću tam ovu sub..na prvi dan proljeća ;) kod one staklene ploče ;)

    Želim biti trudna, želim biti trudna, želim biti trudna..možda zatrudnimo ovako :P

  • Avatar maja777

    maja777

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    Tena


    maja777


    ja sam isto za…mi smo iz Zagreba.
    cool..tebe baš jaako želim upoznati! to stoji kaj se mene tiče…stajat ću tam ovu sub..na prvi dan proljeća ;) kod one staklene ploče ;)

    ako mi doktorica suta da zeleno svijetlo da se ipak smijem micati iz kreveta i kuće ja bi svakako u subotu ako nije bed…negdje oko 13 sati recimo jer bi mi to bilo koliko toliko usput s obzirom da živim na totalno drugom kraju grada…

  • Avatar Tena9

    Tena9

    Broj poruka: 382

    Prijavi adminu

    maja777


    Tena


    maja777


    ja sam isto za…mi smo iz Zagreba.
    cool..tebe baš jaako želim upoznati! to stoji kaj se mene tiče…stajat ću tam ovu sub..na prvi dan proljeća ;) kod one staklene ploče ;)
    ako mi doktorica suta da zeleno svijetlo da se ipak smijem micati iz kreveta i kuće ja bi svakako u subotu ako nije bed…negdje oko 13 sati recimo jer bi mi to bilo koliko toliko usput s obzirom da živim na totalno drugom kraju grada…

    javi…sutra :)

    Želim biti trudna, želim biti trudna, želim biti trudna..možda zatrudnimo ovako :P

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.