Opadanje kose u trudnoci

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Hallo Kitty

    Hallo Kitty

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Dali vam je opadala kosa u trudnoci?? 
    Meni svaki dan otpadne toliko kose da mi se tjeme pocinje vidjeti.. prije sam bojala kosu.. no prestala sam prije godinu i pol dana..
    Neznam dali je problem u samponu koji koristim ili je razlog trudnoca..

  • Avatar Ribica153

    Ribica153

    Broj poruka: 155

    Prijavi adminu

    I meni otpada ko luda od kad sam ostala trudna. I kosa i trepavice, I još sam dobila prhut koju nikad nisam imala. Za poluditi. Uopće ne znam kako se riješiti toga. Nadam se da će prestati s ispadanjem kad rodim :)

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    I meni je u trudnoci otpadala u gropovima. Nakon poroda 3 mj. pauze I pocela opet. Inace mi stalno ispada kosa.

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar sretnamama3

    sretnamama3

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    I meni je dosta ispadala u trudnoci, a poslije poroda jos vise.. Znala sam pod tusem kod ispiranja kose jedno 5 “saka” kose izvuc.. Imam duzu kosu pa sam je cijelo vrijeme imala u repu, pa je i to nepovoljno utjecalo.. Onda sam se osisala na krace i pocela koristim sampon Olival od čička iz dm-a pa je bilo malo bolje.. 

    <3<3<3<3 Tomo Suza = Anabela i Emili<3<3<3<3

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Probajte naći neke recepte s jabučnim octom,dobar je i za ispadanje i prhut…jel pijete vitamine'

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.