Određuje li položaj posteljice spol bebe

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • inna7

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    pozdrav curke! Nasla sam na netu negdje di pise da ako je posteljica straga da je decko a ako je sprijeda da je curka.. 
    Sta mislite dali ima to kakve veze il? Ja osobno mislim da to jos jedna bapska prica i da to nema nikakve veze,al evo bas me interesira cisto iz zabave ,kako je vama bila smjestena posteljica i koji spol?😃😃😃

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Evo meni je sprijeda i decko je 😋

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • Avatar -Tea-

    -Tea-

    Broj poruka: 939

    Prijavi adminu

    Prva trudnoca-sprijeda-decko. Druga trudnica-straga-jos jedan decko… Tako da nevjerujem u to….

    [lilypie.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    Ja imam posteljicu sprijeda i decko je, a frendica isto sprijeda pa je curica 🙂
    Nema to veze! 😁

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Baš bapska priča..moja bila sprijeda,dečko je😀

  • Rorry

    Broj poruka: 135

    Prijavi adminu

    Meni je straga i cura je 

    [lilypie.com]

  • inna7

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    hehe meni je isto straga a rekli su mi da curku cekam🤩🤩 zato sam bas pitala da vidim kako druge imaju i njihova iskustva😀

    a kaj mislite dali to ima kakve veze s manjim trbuhom ako je straga? jer sam trudna 5mj,sad budem za tj dana 6 i imam jako mali trbuh,vidi mi se tek kad se napapam😀Nadam se da je to normalno,jer bebica super napreduje 

  • Avatar Confused

    Confused

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    Bapske price…dvaput straga,jednom sprijeda posteljica,sva tri puta cure.
    Dok bebica napreduje ne opterecuj se velicinom stomaka.Stigne ti on buknit jos ne brini 😉

    Mama 3 cure

    ❤️Paola 17.6.2010.
    ❤️Hajdi 15.9.2014.
    ❤️Veronika 13.6.2018.
    💙U iščekivanju 👶 29.11.2021.

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    Meni je sa curom bila straga pa se pomakla desno Sa deckom bila isto straga pa se pomakla lijevo.
    Ca curom sa imala mali trbuh ali visoko, svi vikali kak ce bit decko po trbuhu.. Decko je bio nisko, nikad me nije udarao pod rebra kao curica, a trbuh bio ogroman (doduse, bio je i pola kile tezi)

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.