odbijanje hrane... zubići ili nešto drugo?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Da ja svoju malu kad dignem grize mi bradu .,obadve sakice su u ustima.,.a to slinjenje a brizna sve pristici su joj dosli

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    antonio


    Da ja svoju malu kad dignem grize mi bradu .,obadve sakice su u ustima.,.a to slinjenje a brizna sve pristici su joj dosli

    Uf, znam da ima onaj neki gel za te desni da olaksa muke I ona jantarna ogrlica. Muka mi je gledat ga kako se pati I kako ga to sve boli, a ne mogu mu pomoci. Nadam se da ce mu uskoro izbit zubic skroz jer se nazire polako. Uf…dva mjeseca vecto radi, ali nikad nije bio nervozniji kao ovih zadnjih dana.

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Iz iskustva mogu rec da jantar ogrlica nista ne pomaze to je bacanje novaca.

  • Avatar mama842

    mama842

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Moja cura od 2 il 3 mj. slini i gura rukice u usta.Sad ima 7 mj. još niti jedan zubić nije izašao,al u zadnje vrijeme sve curi iz usta i imam osjećaj da će dudicu uništit koliko ju navlaći i prstićima trlja desni,naravno i manje jede.Spas je kad joj namažem desni..nadam se da će već taj zubić izaći van…Imamo jantarnu ogrlicu,al nisam baš primjetila neke promjene jer joj skidam kad ide spavati da joj se ne ureže u vrat jer je mala buckica..

    Život je plamen koji uvijek gori, ali se ponovno zapali svaki put kad se dijete rodi.

  • Avatar tina8462

    tina8462

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    nama pričala jedna mama kak je njezinom malom jako pomogla ta jantarna orglica.. mi ju imamo ali nismo baš primijetili da pomaže, isto ju skidamo prije spavanja jer ga nažulja.
    i isto ga je počelo to sve mučiti puuuno prije nego je izbio prvi zubek. 
    gel mu pomaže, ali kratko djeluje

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Valjda to onda zavisi od bebe do bebe. Njemu sve te igrackic za zubice koje mu damo kao da ne postoje, odmah skupa s njima gura svoje sakice, one su mu slade hihi :))

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Osobno ne vjerujem u te priče oko ogrlica, narukvica i tih stvari, to je prirodan proces koji se ne može izbjeći i mislim da se na to ne može utjecati, ovisno je od bebe do bebe, od prilagodbe na bol do guranja igračkica i slinjenja, nekome to malo teže pada a nekome izbija bez problema, ali da će mu nošenje takvih stvari smanjiti bol čisto sumnjam, eto samo moje mišljenje

  • rency1005

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    vidim da vas ima dosta sa slicnim problemima..volim cut i druge mame tako da cu vas zamolit za misljenje..imamo 5 mjeseci i skoro od pocetka smo na adaptiranom..muce nas zubici i to 3 mjeseca sigurno..slini,gura sake u usta,doslovno sve sta dohvati..trenutno smo na 180 ml 6,7 obroka dnevno..s tim da ne jedemo nocu od rodenja,svega par puta..zadnja 2 tj jede manje,prosli tj mi je dobio temperaturu i povratio doslovno sve sta je pojeo..vadili smo krv i urin,zakljucili su da je trodnevna viroza..stavili cepice i sutradan je bilo sve ok sta se tice temp.medutim jede prakticki nista,caj i vodu pije ali mlijeko vrlo malo..promjenila sam i mlijeko jer sam mislila da mu vise ne pase,ali ista stvar..izgubio mi je pola kile iako ok napreduje od rodenja.inace je vesela beba i jede cak i hlapljivo..isli smo ponovno pedijatrici i takoder je zabrinuta sto ne jede,kaze da to nema veze sa zubicima..sestra me cak i napala da kakve su to babske price,kakvi zubici.jer sam mislila da je temp od zubica..trazili su misljenje gastroenterologa koji misli da je mozda alergican na kravlje mlijeko..ali nije da ne pije uopce,samo manje tako da ne mislim da je to razlog..polako smo uveli kasice ali i s njima muku mucimo..ne znam sta je,ali brinem se..sutra opet pedijatrici,misli nas slat na hitnu..oprostite na duzem postu i molim vas savjet,misljenje..hvala svima unaprijed 😊

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Kolki manje pojede nego prije?Jesi mozda pratila?Je li nervozan ,cendrav…?

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • rency1005

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    je..ali cesto je takav  pa pojede ni pola ko inace..inace dobijamo oko kilu mjesecno..sada je dobio samo 300gr za 22 dana..s obzirom koliko jede nije ni cudno..nikad nije odbijao bocicu pa se brinem..

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.