Nova trudnoca nakon carskog reza

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar anita18

    anita18

    Broj poruka: 125

    Prijavi adminu

    Ja mislila Blagaic….😆,hahaha

  • Avatar Pavla

    Pavla

    Broj poruka: 264

    Prijavi adminu

    Bumbali


    Kad se približavao termin poroda išla sam u TA svaki treći dan i naravno svaki put drugi doktor, jedan kaže vi ste normalne građe i vi možete roditi prirodno, drugi kaže ma carski a treći kaže čekat ćemo do zadnjeg trena, eee sad u biti najčešće ti je na koga naletiš!
    I tako moje veliki sin (4360g i 53cm) nije mu se žurilo, u 41 tj niti sam imala trudove niti sam bila otvorena, tako da na zadnjeg prgledu dr.Blajić(legena) kaže on meni, dođie vi sutra napraviti ćemo carski i to je to, em zbog malog razmaka i što je velika beba. I Bogu hvala tako je i bilo, sve super prošlo, a sad sam u 12 tj i opet me čeka carski, al dobro šta se mora nije teško jel da?
    Baš se veselim bebici

    Hvala Bumball!
    Bitno je da sve prođe u redu!

    Nego, eto ja sam se kao i neke nadala prirodnom porodu, ali eto.
    Kako smo željeli puno djece, broj carskih to ograničava, pa sam bila i malo tužna.
    Sada mislim da me opet čeka, a još trudnoća nakon trudnoće, a i mala mi je imala 3920, pa bi mogla i ova bebica :), i kili itd… :)

    Ali eto, šta Bog da!
    Naravno, da sve bude u redu, koliko mi možemo na to utjecat, to je najvažnije.

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]
    29.8.2022. ➕

  • lucija8

    Broj poruka: 67

    Prijavi adminu

    Rodila 3 x na carski ali sam uvijek cekala 3 god do ponovnog poroda.Nisam bas tip koji riskira sebe i svoju djecu

  • Avatar Bumbali

    Bumbali

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Bit će naravno sve u redu, vidjet ćeš, nije ni tako loš carski a? Uglavnom možda uspiješ i roditi prirodno , jer moja seka je prvo rodila na carski, a drugo dijete isto nakon 14 mj prirodno, jednostavno je sve krenulo samo po sebi , trudovi, otvorena i sve super prošlo :)

    Bog je velik!

  • Avatar anita18

    anita18

    Broj poruka: 125

    Prijavi adminu

    Danas ti nema bas ogranicenja za carski,riskantnije trudnoce mozda,ali ja znam par cura koje su imale carski rez 5 i 6 puta

  • Avatar anita18

    anita18

    Broj poruka: 125

    Prijavi adminu

    Istina,ne u hrvatskoj,ali eto

  • Avatar Pavla

    Pavla

    Broj poruka: 264

    Prijavi adminu

    Nadam se da će sve bit u redu.
    Izgleda da se sve može okrenit kad se poroda tiče. Prije prvog sam mislila da sve to ide spontano, al onda kad se nađeš u trudovima, vidiš da je malo toga do tebe.
    Jedino kako si žena može pomoć je da se pomiri sa svim šta je čeka i zaboravi na strah.
    Da bude opuštena !
    Tako mi je drago šta ti je sestra primjer “vrlo rijetkih, ali mogućih slučajeva”.
    A šta se tiče broja carskih, i ja sam čula i znam ženu koja je imala 4 carska.
    A zagrebački ginekolog je jednoj rekao da je imao ženu s 6 carskih,
    da nije bit u broju, nego kako su oni zašiveni.
    Pa, ja ću se malo tješit, pa ćemo vidit šta će ispast

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]
    29.8.2022. ➕

  • Avatar Bumbali

    Bumbali

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Da legedna, i da njega nije bilo kod zna možda bi me i poslali na prirodan porod, a ovak on je dobro procijenio i on me je operirao i super cijelo vrijeme zezancija u sali, i sad ću opet kod njega

    Bog je velik!

  • Avatar Bumbali

    Bumbali

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    osobno poznajem majku koja je imala 8 carski i rodila je klinici podobnik je sve super prošlo i doktor kad ju je otvorio rekao je da joj je maternica kao kod djevojke što znači da je sve dobro zacijelilo  i da najviše znači to tko ti radi operciju

    Bog je velik!

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Bumbali


    Da legedna, i da njega nije bilo kod zna možda bi me i poslali na prirodan porod, a ovak on je dobro procijenio i on me je operirao i super cijelo vrijeme zezancija u sali, i sad ću opet kod njega

    On je bio ocitao ovim ostalima bukvicu kad sam prenjela. Posto su me trebali u bolnicu odmah staviti cim sam pocela prenasat, radi zdravstvenih problema, ali nisu. Stvarno je legenda. Meni je dr. Starcevic bio na porodu, na kraju sam na indukciji zavrsila. On mi je isto super doktor. :))

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.