"Nezgode" u rađaonici

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • tjagusic

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Drage moje dame, ima li još tko kakvih neugodnjaka iz rađaone? Na prvom porodu, koji je trajao i trajao…sam se užasno osjećalazbog jedne nezgode koja je babicama vjerojatno svakodnevica, ali nisam si mogla pomoći. Još se zacrvenim kao rak dok se sjetim da sam im prlikom tiskanja tj. izgona bebaća pomokrila 90% onog stola… nisam uopće osjećala pritisak ni da mi je mjehur pun i kada je krenulo nisam uopće mogla, vjerojatno od boli, prestati! uskoro im moram ponovno pred oči i tako mi je bad… please recite mi da nisam jedina :)

    mama trogodišnjaka i uskoro malene štruce… ima puuuno pitanja, a možda i koji odgovor za nekoga :)

  • anija

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Nisi jedina! Mislim da nas ima dosta kojima se nešto takvo desilo pogotovo kod prvog poroda jer nemaš pojma o ničemu Ja sam poslje klistira sijedila pola sata na wc školjci pa je nekim čudom ostalo nešto i za stol u rađaonici. Bilo mi je užasno neugodno(još je na mene vikala babica kako ona sad to mora sve čistiti, kak to smrdi, kak nema prozora u rađaoni………) Nisam se dala omesti, bilo mi je bitno da se koncentriram na trudove i da napokon vidim svog bebača.

  • tjagusic

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    uh, još i takva babica… nadam se da će sada biti drugačije… jedva čekam ! sada smo 37+2 i čekamo….čekamo… :)

    mama trogodišnjaka i uskoro malene štruce… ima puuuno pitanja, a možda i koji odgovor za nekoga :)

  • Avatar malaMi

    malaMi

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    meni su vadili urin kateterom inače bih i ja spricala posvuda :))) Porod mi je dosta trajao pa se nakupilo :)

  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    ja sam bila odmah za box i nisu me klistirali…tokom 12ak sati trudova 2 sam puta sama otisla mokrit na wc…ali nazalost za sam cin sam zavrsila na carskom tako da sam u anesteziji dobila klistir i kateter…  mislim babice znaju bit neugodne, al to im je posal i one bi tribale bit spremne za to, frustrirane moraju zugat za nesto…al nemojte se dat omest, sve je to prirodno ..

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mirči2

    mirči2

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Ja nisam ni stigla na klistiranje jer sam diretno iz ambulante završila u rađaoni.Sve je nekako prolazilo dok su mi uzeli one sve generalije od papira i ostavili me na stolu.Jako brzo sam osjetila kako moja guza više nema kontrolu i bilo mi je malo neugodno ,ali babica mi je rekla da se to dešava,pobrisala me i za 10 minuta moja cura je bila vani.

  • KontesaNera

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Moj porod je trajao dugo i sjećam se da sam tri puta tražila patku da se pomokrim, e sad, da li je i kod izgona nešto izašlo, tko će ga znati ;) Ali, nekako se nadam da nije imalo šta :D A klistir je prije rađaone odradio svoje, jel.. :D

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Mene su sirili na silu i od bolova i muke sam popisala sve doktore ,, e pa neka im je kad su to isli radit..

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • KontesaNera

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Hehe, Tea2803, neka si! ;)

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    KontesaNera


    Hehe, Tea2803, neka si! ;)

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.