"Nezgode" u rađaonici

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar IvaB3

    IvaB3

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Kod mene su babice i rekle da tiskam kao da ću obavit nuždu i da ako mi dođe da se pomokrim da samo to napravim. Uglavnom babice u našoj bolnici su zakon. Pruže ti svu potrebnu podršku, tješe te, bodre i sve što trebaju. Ne brini se, nisi jedina. Kažu da se svakoj ženi to dogodi na porodu. 

  • Avatar IvaB3

    IvaB3

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Kod mene su babice i rekle da tiskam kao da ću obavit nuždu i da ako mi dođe da se pomokrim da samo to napravim. Uglavnom babice u našoj bolnici su zakon. Pruže ti svu potrebnu podršku, tješe te, bodre i sve što trebaju. Ne brini se, nisi jedina. Kažu da se svakoj ženi to dogodi na porodu. 

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Ivojanic pa i meni su govorili da tiskam kao da kakim  ali mene kad su rucno sirili na silu da bi ubrzali stvar sam ih sve onako zestoko popisala a da nisam ni osjetila,,nezz da li si osjecala da ti se pisa,jer ja od bolova to nisam osjetila..

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.