Neobične stvari koje smiruju bebu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar koala123

    koala123

    Broj poruka: 435

    Prijavi adminu

    Joj mene je moja ribica tak nasmijala danas. Igrale smo se i uzela sam ju u ruke i pretvarala se da kisem. Vristala je od smijeha milina za cut.

  • Avatar Pilici

    Pilici

    Broj poruka: 1097

    Prijavi adminu

    Mi vec neko vrijeme promatramo lampu nocnu, bijela je sa crnim tockicama, i stalno gleda u nju kao u neko čudo. Neki dan se place dere i dragi joj da lampu-stane plac i promatra.danas isto tak place se i da joj lampu, prestane plac i gleda u lampu i primi ju pa ju baci pa ju primi pa baci, tak smo se nasmijali 

    zebrica

  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    Mali voli piljiti u balon u obliku srca koji smo mu objesili na luster kada smo došli iz rodilišta… tako se smije i kako je balon okrenut naopačke, tako ga valjda podsjeća na cike. I jako voli gledati u rolete i uvijek diže glavu prema lusteru… ludnica kako se smije! 

  • Avatar Mala_huckica

    Mala_huckica

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    Spektar stvari se povećao: zid i luster su i dalje u igri, al sad još pali i tatina brada (koju namjerno više ne želi brijat da se ona može igrat), narukvice, prstenje, baloni, bočica (točnije ovčice na boci za vodu), i u zadnje vrijeme ako joj pjevam i to samo tu jednu pjesmu, ni jedna druga nema taj efekt. i ja sam uvjerena da joj ta pjesma paše jer smo njen tata i ja plesali na nju za zadnju Novu godinu, mjesec dana prije nego se rodila 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.