Neobične stvari koje smiruju bebu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    Kad sve edukativne igračkice dosade, super nam je obična najlonska vrecica za zamrzavanje ili sarena tetra pelena 

  • Avatar koala123

    koala123

    Broj poruka: 435

    Prijavi adminu

    Eto. Mi bacamo novce na skupe zvecke i igracke a dovoljne su etikete i vrecice:) ma te nase bebe su zakon

  • Avatar Mala_huckica

    Mala_huckica

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    kako smo se muž i ja sad nasmijali čitajući vaše primjere. naša mala blesača ima trenutaka kad uhvati zid i bulji u njega. pa obično muž i ja pogledamo u istom smjeru da nije neš na zidu. al ne, običan zid. isto tako kad je nervozna kod presvlačenja, smiri se kad muž radi grimase i čudne zvukove.

  • Avatar koala123

    koala123

    Broj poruka: 435

    Prijavi adminu

    Joj to sa zidom da:) mislila sam da samo moja to radi da presvlacim ju i jedino se smiri kad ju okrenem prema tom zidu i onda si ona s rukicom mazi obicni bijeli zid:) a jesu smijesno

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Mala_huckica


    kako smo se muž i ja sad nasmijali čitajući vaše primjere. naša mala blesača ima trenutaka kad uhvati zid i bulji u njega. pa obično muž i ja pogledamo u istom smjeru da nije neš na zidu. al ne, običan zid. isto tako kad je nervozna kod presvlačenja, smiri se kad muž radi grimase i čudne zvukove.

    Oni su fascinirani ljudskim likom, licem I konturama, teksturama I razlicitim oblicima koje ih okruzuju. Nama naizgled monotone, neprimjetne stvari poput zida, jastuka, itd. ne upadaju u oko, ne osvrcemo se za njima, ali bebama su jako fascinantne I zanimljive :))

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar Tonka18

    Tonka18

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    moja cura obozava luster…zagleda se u njega pa malo ukosi glavu i smjeska se… to je tako slatko ,a pari koda  ga zavodi hah :)

  • Avatar Pilici

    Pilici

    Broj poruka: 1097

    Prijavi adminu

    Tonka18


    moja cura obozava luster…zagleda se u njega pa malo ukosi glavu i smjeska se… to je tako slatko ,a pari koda  ga zavodi hah :)

    Haha i moja isto :).. Gleda gore i smije se

    zebrica

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    nama je hit trenutno čupanje i “draganje” brace, pa kada je frka zovemo Patrika blizu da se dečki maze i za 5 min sve ok

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Nas u zadnjih tjedan dana nasmijavaju čaše i šalice i tako, sve iz čega se pije. Sve je počelo kad je tata jednom pio kavu, K ga sa zanimanjem promatrao, i tata digne šalicu i kaze “živjeli” a nas K u smijeh… Sad samo čeka da netko nesto pije…

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar krafnica

    krafnica

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    moja malena je hipnotizirana kad vidi vatru. ni televizor ju tolko ne zanima kolko vatra…
    i lusteri i sve sta je na zidu, slike, sat…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.