Nemirna beba

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ericaa

    Ericaa

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav ljudi nova sam na forumu i trebala bi mi pomoć od iskusnih roditelja. Mlada sam mama prvi put sam rodila. Imam malu curicu sada već sedam mjeseci. Izbili su joj donje dvije jedinice, gornje također. Po cijeli dan je nemirna stalno bi bila u rukama ili da ju nunam u kolicima, ne mogu ju nigdje ostaviti a da ne počne za minutu plakati. Ludim jer ništa ne mogu obaviti i ne želim da bude razmažena. Uspavljivanje je također dosta zeznuto jer ju moram dobrano iznunati u rukama ili u kolicima da bi ona čvrsto zaspala, pa me onda sve boli kasnije. Pomoć!!🙂😊

  • Avatar Ericaa

    Ericaa

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Ericaa

    Pozdrav ljudi nova sam na forumu i trebala bi mi pomoć od iskusnih roditelja. Mlada sam mama prvi put sam rodila. Imam malu curicu sada već sedam mjeseci. Izbili su joj donje dvije jedinice, gornje također. Po cijeli dan je nemirna stalno bi bila u rukama ili da ju nunam u kolicima, ne mogu ju nigdje ostaviti a da ne počne za minutu plakati. Ludim jer ništa ne mogu obaviti i ne želim da bude razmažena. Uspavljivanje je također dosta zeznuto jer ju moram dobrano iznunati u rukama ili u kolicima da bi ona čvrsto zaspala, pa me onda sve boli kasnije. Pomoć!!🙂😊


  • Bubica

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Ne mogu ti pomoc al suosjecam…imam curicu 4 mjeseca koja je stalno na rukama, a zadnje vrijeme se pocela okretati i sada pocinje jos vise zivcanit jer bi tila puzat ili ako je na rukama zeli okolo gledat.
    (Nece dudu,mrzi kolica,nece u auto :( )
    Ono sta je meni pomoglo za uspavljivanje je pilates lopta i zvuk fena.
    I da do navecer spava iskljucivo na meni

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.