Natečeni zglobovi

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    …meni nista od navedenog nije pomoglo…ni to sto pijem vise tekucine, ni klopanje lubenice, a fakat je jedem puno, fino mi pase jer je vodenasta…ni noge na povisenom, nista…osim plivanja ! ;-) 

    ..a ono da se stopalo prosirilo…u balerinke vise ne mogu, stiscu me, al ja sam to pripisivala naotecenom stopalu…nemojte me sad plasit da ce to tako ostati ?! 
    Jedino sto jos nosim su japanke i tenisice….rimljanke vise ne mogu sama zavezat, a neugodno me trazit da mi ih netko zaveze 

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Nemoj mi pričati o vezanju obuće ili zakopčavanju sandala… Ima dana kad mogu, a ima kad se uspušem kao parna lokomotiva dok nešto zavežem. Nekad mi to sad napravi MM, ali mislim da je to više jer mu se ne da čekati dok ja to sve sama napravim… 
    I ja se samo nadam da mi stopala neće ostati ovakva. 

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar Iskrica1347

    Iskrica1347

    Broj poruka: 991

    Prijavi adminu

    U principu stopalo vam ne bi trebalo ostati takvo. Obično se vrati. Ja si još mogu određene cipele oko zgloba zacifati. Ali nemam problem zato kaj mi je gležanj narastao već zato kaj mi je trbuh veliki pa moram manevrirati da dođem do gležnja.

    Mišica je sa nama od 11.8.2010.
    Ribica stigla 26.10.2014.
    Ja nisam luda, ja sam ekscentrična

  • Avatar Dada32

    Dada32

    Broj poruka: 397

    Prijavi adminu

    Sjećam se dok mi je kumica bila trudnica, svuda kud su išli nosila je onu dugačku žlicu za cipele. A ona je bila tak jako okrugla da si stopala nije ni vidjela, nego je ubacila žlicu u razgažene patike i mic-po-mic ugurala stopala. Ja sam ju zezala zbog toga, asad i se čini da ću ju još pitati da mi posudi tu žlicu. 

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Dakle, ja sam mislila da mi noge otiču samo navečer. Koliko sam samo bila u krivu. Obula jutros sandale, bez ikakvih problema ih zakopčala, obavila što sam trebala po gradu, došla kod mame i izula se i bila tako možda nekih sat vremena. Kad sam krenula kući, jedva sam ih obula (imaju kod prsti dva kajišića i kopčaju se oko gležnja), i još teže zakopčala. Znači sat vremena je prošlo. Moj Bože…

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar piper

    piper

    Broj poruka: 674

    Prijavi adminu

    meni su stopala ko balončići i nita im više nepomaže…nadam se da će malo splasnuti kad odem na more (nadam se da će nas vrijeme poslužit pa da se i ja konačno okupam) ali neočekujem preiše…više skoro ništa od obuće nemogu nositi i najčešće sam u jednim šarenim japankicama i furam ih na sve kombinacije

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    Piper, meni je plivanje pomoglo sto se tice naotecenih stopala….i lavor hladne vode i moja stopala u njima
    Marijaš, ja sam jucer prehodala pola grada u rimljankama, noge su mi bile toliko naotecene da mi se ona špaga koja se mota oko gležnja urezala…a zavezala sam ih ful labavo…
    I da, smeta mi trbuh da ih zavezem..bed mi je, al moram zamolit R-a da mi ih zaveze, ja stvarno vise ne mogu…

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    I sad kad si pogledam stopala, dođe mi da se smijem. I prste na rukama… I da, niti vjerojatno neću još dugo moći sama vezati i kopčati obuću, a u balerinke često ne mogu ugurati stopalo. Zezao me MM da će mi kupiti sandale na čičak. 

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Cure moje meni noge otjecu samo oko koljena imali koja takav problem dole su mi noge kao dve cack alice a gore kao balvani

  • Avatar mališa

    mališa

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Drage moje meni oticu i noge i ruke i nista od navedenog mi ne pomaze samo se nadam da kad rodim cu se ispuhat u sto kracem roku.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.