Najkorisnije i najpraktičnije stvari za novorođenče

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Marijana12345

    Marijana12345

    Broj poruka: 948

    Prijavi adminu

    Inace HM ima realne brojeve. I Pepco. Lidl ima vece modele. C&A i Zara manje, Kaufland isto.

  • Petra05

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    ne znam, meni su lidl i hm jednaki brojevi jer imam 2 pidzamice i jednake su velicine ugl. su nam ogromne 
    Iz lidla kupujem br 56, c&a, pepco, zara 62… s time da je zara stvarno manji model od ostatka 

    [lilypie.com]

  • Avatar Marijana12345

    Marijana12345

    Broj poruka: 948

    Prijavi adminu

    I jos jedna stvar, sto obicno zene ne zele cuti ili se opiru tome na pocetku, kupite jednu flasicu i formulu, mnogima je jako teskl uspostaviti dojenje, mnogima mlijeko nadodje tek 4-5 dan, mnoge imaju krvave bradavice, dobiju odmah u pocetku mastitis zbog navale mlijeka, sve sam to prosla, da se muz nije pobrinuo za flasicu i formulu dijete bi nam cijelu nedjelju bilo gladno (a ovdje u DE nedjeljom nista ne radi). Lako se AD baci ako ne treba, flasica nece propasti. Ja sam stvarno pobornik dojenja, ali na pocetku je bilo tesko, da nisam imala te dvije stvari odmah na pocetku, plakala bih zbog gladnog djeteta kao sto sam plakala i zbog neuspjesne uspostave dojenja po izlasku iz bolnice. Postoje anticolic bocice s minijaturnim rupicama iz kojih mlijeko sporo ide, poput Dr.Browns ili Medele. 

  • Avatar busybee

    busybee

    Broj poruka: 357

    Prijavi adminu

    Marijana12345, potpisujem, odlican savjet. Meni je babybjorn spas, ali i jastuk za nosenje bebe! Imala sam ga u bolnici, pa sam se naviknula na njega.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 683

    Prijavi adminu

    Do kad ste koristile jastuke za nošenje i gdje mogu nabaviti one “starinske”, čvrste? Ovi novi mi se ne sviđaju.

  • Avatar Marijana12345

    Marijana12345

    Broj poruka: 948

    Prijavi adminu

    shell

    Do kad ste koristile jastuke za nošenje i gdje mogu nabaviti one “starinske”, čvrste? Ovi novi mi se ne sviđaju.


    Mi smo isto imali taj moderni zato ga mozda nismo ni koristili. No babica nam je rekla ionako da je bolje za dijete dok ga se nosi izbjegavati jastuk nego cim vise koza na kozi (mame dekoltee ili kosulje, tate isto cim vise kosulje da beba osjeti kozu, miris roditelja i kucanje srca) i nikako ne one rukavice koje se stavljaju da se beba ne ogrebe jer beba sve “gleda” prvih dana opipom. I jastuk i rukavice smo koristili samo za spavanje, ok jastuk i kad su ga gosti htjeli drzati. 

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Nabavite: babygym, podlogu casmatino, igračaka ćete se nadobijati, eventualno nabaviti onu rupičastu loptu iz Bipa-e da vježba hvatanje što prije kad razvije reflekse.
    Kolica i druge divote su sve druge cure objasnile.
    Pelene ne kupujte veliki stock. Brzo ih prerastu, jedino trojke duugo traju. Meni su se pokazale DM pelene najboljima.
    Nama kapi za grčeve pomagale nisu. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    A za kupanje lipicar syndet od la Roche possaya mi se pokazao najboljim za kupanje.
    Tetrica i bavarina nabavite. Trebat će.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.