Na drugom porodu želim epiduralnu i muža uz sebe

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MrSandrica

    MrSandrica

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    prošla sam tečaj u riječkom KBC  i mislim da ću odmah zatražiti epiduralnu ( što oni rado i preporuče) i naravno muža pored sebe..prvi mi je porod i jako se bojim….a prag boli mi je vrlo mali…..imam frendica koje se zgražavaju na moju izjavu o epiduralnoj jer one su sve nešto prirodno i na nekim stolčićima……svak čast svakome ali ipak mislim da sebe svako zna najbolje  da se odluči kakav porod želi…..

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    MrSandrica


    prošla sam tečaj u riječkom KBC  i mislim da ću odmah zatražiti epiduralnu ( što oni rado i preporuče) i naravno muža pored sebe..prvi mi je porod i jako se bojim….a prag boli mi je vrlo mali…..imam frendica koje se zgražavaju na moju izjavu o epiduralnoj jer one su sve nešto prirodno i na nekim stolčićima……svak čast svakome ali ipak mislim da sebe svako zna najbolje  da se odluči kakav porod želi…..

    U potpunosti se slazem s tobom! Ja sam odmah s vrata vikala da hocu epiduralnu, jos me nije nis ni zabolilo :-D

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • te_ni1001

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Ja takoder preporucam epiduralnu,iako meni nije djelovala 100% i jakoo je bolilo,pitam se kako bi tek bilo da ju nisam imala :P
    Mene je poradala obiteljska prijateljica,koja vec 30god. radi raj posao i preporucila mi je epiduralnu,sve mi objasnila o njoj tako da nisam imala apsolutno nikakvih dvojbi. Znaju ljudi pricat ‘sta cu ako ostanem nepokretna’ ,na to je meni ona odgovorila ‘nikad neznas sta ti zivot nosi,mozes izac na cestu i moze te kamion pokupit ’. 
    Svaka cast ko zeli i moze bez epiduralne,ja nemogu ni necu :D

  • Avatar MrSandrica

    MrSandrica

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    te_ni1001


    Ja takoder preporucam epiduralnu,iako meni nije djelovala 100% i jakoo je bolilo,pitam se kako bi tek bilo da ju nisam imala :P
    Mene je poradala obiteljska prijateljica,koja vec 30god. radi raj posao i preporucila mi je epiduralnu,sve mi objasnila o njoj tako da nisam imala apsolutno nikakvih dvojbi. Znaju ljudi pricat 'sta cu ako ostanem nepokretna' ,na to je meni ona odgovorila 'nikad neznas sta ti zivot nosi,mozes izac na cestu i moze te kamion pokupit '. 
    Svaka cast ko zeli i moze bez epiduralne,ja nemogu ni necu :D

    Baš zbog tih glupih priča oko posljerdica epiduralne dobro je proći tečaj u Riječkom KBC ima 6 anesteziologa i uvijek možeš dobit epiduralnu šta nije slučaj u svim rodilištima…..na tečeju smo sat vremena slušali o epiduralnoj kako i šta…jedina nus pojava je moguća glavobolja …i to je sve….bolovi u kičmi i ostalo su neistine…bolit te kičma može zbog bilo kakvog poroda nevezano za epiduralnu…..

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.