Mrtva beba u 16 tjednu trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Deja7

    Deja7

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    a na prvom uvz kad si bila dali ti se poklapalo to s veličinom ploda?

    Andrea

  • dada1234

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    HVALA vam…iskreno kad sam drugi put izgubila bebu…izgubila sam i sebe..potiskivala osjecaje,drugi me nisu shvacali,ma prestrasno,još uvijek mi je za moje bebice,jer sam prosla nakon poroda i na živo kiretažu,ma uzas drage moje,a bili tako neljubazni u radaoni,kao ono sta cvilis….ah,ima i ljudi i bez srca i duse nazalost…molila sam se Bogu da mi uspije trudnoca no i taj zadnji put nije,dao mi je mog Mihaela a i dalje molim Boga da mi podari živo i zdravo dijete da moj Mihael nije sam….

    dr

  • dada1234

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Deja


    Žao mi je,ne znam što da ti kažem.Meni se to desilo u 38.tjednu i sad isto strepim,sad sam 32.tjedan i najrađe bi rodila čim budem 36.

    ajoj….drzim fige da ce sve biti dobro….znam i vjerujem koliko Vam tesko,samo pozitivno mislite i veselite se jer drugcije nemožemo uspjet….

    dr

  • dada1234

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    pikica


    ajme strašno…jel znaš što je bilo uzrok…baš tužno 

    dokazana trombofilija u drugoj trudnoci,a u trecoj nemogu nista pronac…..

    dr

  • dada1234

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Deja


    Liječnički nemar,moja beba u 38.tjednu je imao 1510grama.stao sa rastom u 29.tjednu,od 29.do 38.tjedna sam imala 3 uvz i nitko nije primjetio,tj.nije htio primjetiti.Nakon poroda otkrivena trombofilija,sad se pikam od početka i za sad je sve ok,ali bojim se tog 38.tjedna jako

    slažem se s tobom,mnogo toga doktori nemare nazalost,i kod mene se zakompliciralo jer nisu uopce bili usredotoceni na probleme….drzim fige i ne boj se ništa,veseli se svojoj bebici,znam da nemožes da se ne brines al budi pozitivna,i meni je bilo jakooo jakoo tesko,psihicki sam se unistavala i na kraju mi od toga svega nije bilo dobro….

    dr

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.