Moralne vrijednosti

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Ja također radim u školi pa te iz tog segmenta razumijem. Ali ipak nikad ne bi napisala završite fakultet - mislim da je to bio okidač. Stavi se u njihovu poziciju, te žene vrlo vjerojatno imaju kompleks što nisu obrazovane. S druge strane nikakvo vrijeđanje ljudi ne podržavam i sama bi također izašla iz grupe. Ponašanje te žene je dno dna svake komunikacije. A od svih drugih žena ni jedna te nije pokušala zaustavit i pitat da se vratiš, niti je ijedna osudila ponašanje dotične. Što će ti takva podrška i prijatelji u životu? Ne trebaju ti. Ako ti je neka od njih ipak draga, probaj održavati komunikaciju izvan grupe. Sretno! 

    [lilypie.com]

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Ali ja nisam to uopće mislila kao uvredu ili nešto loše. Eto, mogla sam taj dio i izostaviti i reći samo, dođite raditi u školu pa ćete i vi spajati. Ok, moja izjava se pogrešno protumačila i mogla je pitati kako to misliš, ne odmah sasipati nedvosmislene uvrede. I da, i sama se sad uvjeravam da mi takvi ljudi ne trebaju u životu, ali boli me sve to jer sam ja njih iskreno zavoljela i ne bih dopustila da i jednu tako vrijeđaju.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Vjerujem ti.. Baš zato što ne bi dopustila da nekog tako izvrijeđaju zato ti i pada teško. A ova tvoja izjava je ništa naspram vrijeđanja i njihovog toleriranja vrijeđanja. Možda sam ja preoštra, ali stvarno to mislim.. Bit će sve ok. S vremenom će se ispostaviti kome nedostaješ i tko tebi nedostaje, pa ćeš s nekima možda i nastaviti komunikaciju. Ako ne, ideš dalje, ima svugdje dobrih i kvalitetnih ljudi.. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    A znam…  Ljuta sam i na sebe što me to toliko dira. Hvala vam.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Slazem se s Nasty. One s kojima stvarno imas pravo prijateljstvo ce ti se javiti. Sve koje se ne jave ti ni ne trebaju. Mozda je ovo samo bila kulminacija necega sta ti ta zena zamjera, ali svakako nije nacin. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Vjerujem u ono da vrijeme pokaže sve. Tko je kakav i tko je u stanju što učiniti. Tako vjerujem da će ona opet planuti na nekog, možda za godinu- dvije kao i sada (jer ona nam se pridruzila naknadno, njena curica je godinu mlađa od naše djece. Naša tema je bila najaktivnija na Klokanici tada pa je htjela druziti se s nama) ali jednom hoće. Ne možeš vječno skrivati kakav si. A od ovih ako mi tko javi, dobro, ali sumnjam jer 2 su stale na njenu stranu, 3 nisu ništa rekle, a jedna mi je poslala poruku da je ova užasna, ali da ona neće nikog izbacivati iz grupe i u grupi nije ništa rekla  na njeno ponašanje.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Danas sam se javila jednoj ženi iz grupe i u 5 sati nije ni otvorila moju poruku, a bila je na viberu. Nakon toga sam izbrisala poruku i odlučila da se ne javljam više nikome. 

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.