Molim vas pomozite

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • lairaaa

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav ja sam nova svako vas savjet ce mi mnogo znacit.Ovako zadnju menstraciju sam imala 2.6 međutim ja sam pogresno izracunala mislila sam da je 28.05 i tako sam treceg sestog otisla ginekologu mislecu da sam trudna,međutim test je bio negatin i na pregledu isto doktorica nije vidjela nista rekla je da cu dobit  mengu za sedam dana,ali nisam ponovila sam test i bio je pozitivan tanka druga crta ali vidjela se i imala sam lagano krvarenje.Danas sam ponovo otisla na pregled test je bio pozitivan al'tanka linijava na pregledu i dalje nista onda je rekla doktorica vidim neku tackicu al'ne vjerujem da je trudnocu i dala mi da vadim betu bata je pozitivna ali,je niska 137 bas sam zbunjena sad ne znam sta da misli.Dobila sam terapiju Duphaston i kroz sedam dana kontrola.

  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    Probaj postavit pitanje u nekoj drugoj aktualnoj temi kao npr jesam li trudna

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g

    12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

    [tickerfactory.com]

  • Avatar working_mom

    working_mom

    Broj poruka: 111

    Prijavi adminu

    Tu bas nema puno pomoci, vidjet cete betu, iako mi nije jasno zasto ju ne vadite nakon 48h

  • Avatar Marta14

    Marta14

    Broj poruka: 2134

    Prijavi adminu

    Betu trebas 2x vaditi da vidis da li se pravilno dupla i da si na miru onda, ponovi za 48h..
    Mozda nije vidjela na ultrazvuku jer je prerano tj. Mala trudnoca. Sretno! 

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.