Moja osmogodišnja kćer svaki dan prije škole place

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Anna79

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Imam kćer os 8.godina idw u drugi razred i svaki dan prije škole plače Kad ću doći po nju u koliko sati gdje ću stajati. Da li ima. 4 ili 5 sati. Iako je umirujem nisam. Nikad zakasnila cijelu prošlu godinu sam dolazila i čekala isprwd vrata. Ove godine čini mi se jos gore. Iako sam razgovarala s učiteljicom ona je stalno govorila smiriti ce se. Ovw godine sam joj rekla da moramo razgovarati s školskim psihologom. I obećala mi je da ce im reći. Sta vi mislite o ovome

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Mora biti neki razlog zasto place!Da je tek krenula,shvatila bih,ali ovak bas i ne kuzim!Jesi ju ispitivala?Da li je makar natuknula nesto?Je li u boravku?

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Hej, ja nisam mama ali evo da podijelim svoje osobno iskustvo.
    Budući da sam ja od vrtića do drugog polugodišta trećeg razreda osnovne škole živjela i školovala se u njemačkoj, nisam baš najbolje znala hrvatski + bila sam bucka i skoro najviša u razredu. Kada smo se vratili u Hrvatsku, i kada sam krenula u to drugo polugodište trećeg razreda počeo je pakao! Znači, djeca mogu biti toliko zločesta da je to prestrašno. Osobno sam doživjela mobing i šutila sam o tome, plakala sam, izmišljala da me boli trbuh da ne idem u školu... Još mi je razrednica bila vještica, bila je učiteljica hrvatskog jezika i iako sam odlično učila i sve savladala, njezin stav je bio da ne mogu imati 5 jer sam ja odrasla tamo di sam odrasla!!! Moja mama je to naravno riješila, hehe, kod ravnatelja... No uglavnom, ja sam nekako preživjela taj period i sve je bilo lakše u 5.razredu gdje sam uspjela sklopiti više prijateljstva nego ranije. Sad neznam, da li tvoja mala ima prijateljice s kojima se druži u razredu? Hoću reći, teško da će ona ikome išta reći, mislim da je općenito važno kod djevojčica dizati im samopouzdanje jer su osjetljivije i izloženije i nekako indirektnim razgovorom proći te teme što je zapravo važno.. neznam da li si me razumijela i da li sam ikako pomogla, ja sam samo ispričala svojupriču kada sam bila djevojčica. :) Sretno i nadam se da će se riješiti brzo!

  • Anna79

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Sad sam bila kod dječjeg psihologa u školi. Potrazila sam učiteljicu i rekla joj da odemo odmah kod psihologa. Psihologi a misli da nema dovoljno samopouzdanja al ce s njom svaki tjedan po jednom razgovarati. Nadam se da će pomoći jer je stvar više neizdrživa situacija 😭

  • Anna79

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    mamika3

    Mora biti neki razlog zasto place!Da je tek krenula,shvatila bih,ali ovak bas i ne kuzim!Jesi ju ispitivala?Da li je makar natuknula nesto?Je li u boravku?

    Nije u boravku. Ispitivala sam je pitala bih je ona bi jednostavno rekla da nezna zašto plače. Imam veliku stariju kćer i s njom nemam problema ona je bez ikakvih problema prošla osnovnu školu. Srednju i sad prvu godinu faksa ide u USA jer je ona tako zeljela. Moji roditelji tqmo žive pa su joj ponudili školovanje tamo. Oduvijek je sqmostalna bila. Dok je mladja uvijek bula povucenija i mirnija i puna empatije za druge. Stvarno sam probala i ja i suprug s njom razgovarati ali savki put druvu godinu za redom isto. Kad dođe kuci druga priča igra se s djecom otići ce s njima sama u park itd. Neznam nadam se da ce skolska psihologica pomoći.

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Jel ti kcer isla u vrtic? Ja sam osobno proplakala cijeli prvi razred,ali nisam isla u vrtic nego u malu skolu samo,a i tamo sam tulila

  • Anna79

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Svako iskustvo bi mi dobro došlo da znam kako bi se ponasala jer stvarno ne znam više..... 

  • Anna79

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Ugolina

    Jel ti kcer isla u vrtic? Ja sam osobno proplakala cijeli prvi razred,ali nisam isla u vrtic nego u malu skolu samo,a i tamo sam tulila

    Isla je jednu godinu isto je cijelo vrijeme bila uplakana. A vec je tada a imala 6

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Bas koma...sjecam se sebe, takoder nisam znala zasto placem, a niaam si mogla pomoc, bilo je jace od mene..ali ja nisam plakala prije skole nego cijeli dan u skoli... Jednostavno sada kad o tom razmisljam,imala sam uzasno veliki strah od odvajanja od mojih doma i odlazaka doma sama,morala sam ici na bus..milion puta sam cekala brata jos sat ili dva samo da ne idem sama na bus... 😵😱 a onda kad sam se konacno opustila, prijatelja mi je pred nosom udario auto i tek tada sam bila ukomirana

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Mislim,prezivio je,noga mu bila slomljena,ali ja sam bila traumatizirana kao svjedok tog dogadaja

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.