Moj je porod davno izašao iz mode - ni brz, ni bezbolan

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Super je priča, do ovog djela ulaska u sobu mame bez njene bebice, tu sam se naježila sva.. grozno, grozno.. slažem se skroz koliko god bilo fraza dok su nam bebači živi i zdravi sve je drugo apsolutno nebitno

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Slazem se. Najbitnije je da je s bebom sve ok.

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar Madrugada

    Madrugada

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Odlicna prica.Nije ni moj bio iz filma nit reklame.isto rodila na carski hitno.I da,slazem se,zaista je najbitnije da je beba ziva i zdrava.najezila sam se i ja na ovaj dio price o praznom kreveticu-jer moj se rodio sa 3 puta omotanom pupc.vrpcom.uf!

  • Avatar rhaea

    rhaea

    Broj poruka: 127

    Prijavi adminu

    Kak ste slaaaatke na prvoj fotki ;)))))) Sreća isijava! Bravo mama, stvarno si se napatila ali vrijedilo je ;)

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Da, da sličan scenarij je bio i kod mene, ali to ne znači da ga ne bih ponovila!

  • Kikica17

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    To sam pomislila u tom trenutku, ali naravno da bi ponovila! :)

    Kikica

  • Kikica17

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Hvala Vam, da, baš smo happy family. ;)

    Kikica

  • anci13

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    preslatke ste :)
    samo radi Vaše priče sam se prijavila, redovno sve čitam ali evo prvi put komentiram.
    slažem se sa svime što ste napisali, ja sam mama koja je došal u sobu  sa praznim krevetićem i mama malog anđela. ne žlim to iskustvo nikome, ali ne mogu ni više slušati i čitati kako je njima bilo teško ili lako…
    samo neka svi budi sretni što su njihove bebice sa njima….

    pozdrav :)

  • Kikica17

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Kad je beba zdrava, mnogi to uzimaju zdravo za gotovo, ali trebamo svaki dan biti zahvalni na neispavanim noćima, bolnim porodima, popišanim pelenama jer sve su to slatke muke. 
    Hvala Vam na komentaru i sve dobro u Novoj! :) 

    Kristina

    Kikica

  • Avatar toothfairy

    toothfairy

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Ajme, super si, odlično si to napisala, kad sam ja napisala u svojoj priči da su me rasturali trudovi, onda su me neke mamice popljuvale jer su tvrdile da trudovi bole malo jače od menge..pff..Uživaj u svojoj bebici, odradila si lavovski posao..pozdrav :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.