Moj je porod davno izašao iz mode - ni brz, ni bezbolan

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • krupnooka2

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Savrsen tekst!! Moj prvi porod je bio donekle “moderan” ,a ostala dva su izasla iz mode prije valjda 150 god,a bome i trudnoce..od krvarenja u trudnocama,bolnih vena,hemeroida,do stravicnih bolova i grcenja u 70% tjela,sumnje na dawn sindrom,zastoja bebinog srca i hitnog poroda s srednjim,lezanja u bolnici od 32tj do 39 tj zbog konstantnih trudova,inekcija za pluca,zaustavljanja trudova,do vanjskog okreta sa zadka i induciranog poroda…i da ..ništa se ne zaboravi,alispremi se negdje duboko gdje više ne boli i nijebitno..jel za ta mala predivna stvorenja,vrijedi proci i puno vise. I hvala im,sta nas nauce koliko se vrijedi boriti za ono sta zivot znaci 

  • krupnooka2

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    krupnooka


    Savrsen tekst!! Moj prvi porod je bio donekle "moderan" ,a ostala dva su izasla iz mode prije valjda 150 god,a bome i trudnoce..od krvarenja u trudnocama,bolnih vena,hemeroida,do stravicnih bolova i grcenja u 70% tjela,sumnje na dawn sindrom,zastoja bebinog srca i hitnog poroda s srednjim… Sa najmladim lzanje u

    krupnooka


    Savrsen tekst!! Moj prvi porod je bio donekle "moderan" ,a ostala dva su izasla iz mode prije valjda 150 god,a bome i trudnoce..od krvarenja u trudnocama,bolnih vena,hemeroida,do stravicnih bolova i grcenja u 70% tjela,sumnje na dawn sindrom,zastoja bebinog srca i hitnog poroda s srednjim,lezanja u bolnici od 32tj do

    krupnooka


    Savrsen tekst!! Moj prvi porod je bio donekle "moderan" ,a ostala dva su izasla iz mode prije valjda 150 god,a bome i trudnoce..od krvarenja u trudnocama,bolnih vena,hemeroida,do stravicnih bolova i grcenja u 70% tjela,sumnje na dawn sindrom,zastoja bebinog srca i hitnog poroda s srednjim… sa najmladim lezanje u bolnici od 32tj do 39 tj zbog konstantnih trudova,inekcija za pluca,zaustavljanja trudova,do vanjskog okreta sa zadka i induciranog poroda…i da ..ništa se ne zaboravi,alispremi se negdje duboko gdje više ne boli i nijebitno..jel za ta mala predivna stvorenja,vrijedi proci i puno vise. I hvala im,sta nas nauce koliko se vrijedi boriti za ono sta zivot znaci 
    39 tj zbog konstantnih trudova,inekcija za pluca,zaustavljanja trudova,do vanjskog okreta sa zadka i induciranog poroda…i da ..ništa se ne zaboravi,alispremi se negdje duboko gdje više ne boli i nijebitno..jel za ta mala predivna stvorenja,vrijedi proci i puno vise. I hvala im,sta nas nauce koliko se vrijedi boriti za ono sta zivot znaci 
    bolnici od 32tj do 39 tj zbog konstantnih trudova,inekcija za pluca,zaustavljanja trudova,do vanjskog okreta sa zadka i induciranog poroda…i da ..ništa se ne zaboravi,alispremi se negdje duboko gdje više ne boli i nijebitno..jel za ta mala predivna stvorenja,vrijedi proci i puno vise. I hvala im,sta nas nauce koliko se vrijedi boriti za ono sta zivot znaci 
  • krupnooka2

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Savrsen tekst!! Moj prvi porod je bio donekle “moderan” ,a ostala dva su izasla iz mode prije valjda 150 god,a bome i trudnoce..od krvarenja u trudnocama,bolnih vena,hemeroida,do stravicnih bolova i grcenja u 70% tjela,sumnje na dawn sindrom,zastoja bebinog srca i hitnog poroda s srednjim..sa najmladim lezanja u bolnici od 32tj do 39 tj zbog konstantnih trudova,inekcija za pluca,zaustavljanja trudova,do vanjskog okreta sa zadka i induciranog poroda…i da ..ništa se ne zaboravi,alispremi se negdje duboko gdje više ne boli i nijebitno..jel za ta mala predivna stvorenja,vrijedi proci i puno vise. I hvala im,sta nas nauce koliko se vrijedi boriti za ono sta zivot znaci 

  • Eli4

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Nakon tri godine pokusavanja, dva spontana pobacaja konacno zatrudnim.  Pred porod saznam da imam bakteriju koja bebi moze uzrokovati sepsu i smrt. Krenuli trudovi i brzo u najblize rodiliste, 100 kilometara od kuce. Nakon 20 sati trudova na boku sto prirodnih sto drip, kateter u mjehur, probijen vodenjak (sva sreca da je babica sjela na stomak pa je sve brzo zavrsilo) rodila sam prekrasnu curicu i nije me nimalo briga za kilazu i strije. Moja malena je napokon gdje je trebalo da bude :)  

  • Kikica17

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    tenkju :*

    Kikica

  • Avatar wanderlust

    wanderlust

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Joj super tekst,pogotovo zakljucak svega.Da porod je bolan i mislin da nikad niko,bez obzira koliko se priprema,zapravo nemoze biti spreman za ovo iskustvo.Tjesin se eto svako druga zena je prosla pa cu uspit i ja samo da s bebacon bude sve u redu.Trudnice zelin van sricuu svog svita,budite jake i izdrzite ovo za svog malog andelica….

    Wanderlust

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.