Mogućnost trudnoće?

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • sofija4

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Imala sam 2 dana bolne grudi i to jako , najviše bradavice,imam još 12 dana do menge ,imala sam više spolnih odnosa u plodnim danima bez zaštite sa prekinutim snošajem …..idem spavati već u 10,pol 11…i danas navečer me oblio neki znoj i bilo mi je baš slabo…i počeo me boljeti trbuh i jajnici…da li postoji mogućnost da sam trudna, hvala

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1401

    Prijavi adminu

    po ovim “simptomima” je tebi možda tek sada ovulacija… 12 dana prije menge se nije mogla dogoditi implantacija tako da ni ne možeš biti “trudna”, ako pratiš plodne dane po kalendaru to ti nije uvijek tako točno, jer je to po “školski”… a i sve da je bila ranija ovulacija, mislim da je prerano za ikakve simptome… 
    Neka me netko ispravi ako griješim… 🥴

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Pipin

    Pipin

    Broj poruka: 876

    Prijavi adminu

    Bokić, i meni treba mišljenje, više iz znatiželje nego išta drugo.

    Vješticu trebam dobiti sutra ili u nedjelju. 25. i 26. dan ciklusa (inače traju 28-29 dana) imala sam slabo krvarenje (rozo, smedje ali bilo je i nešto svjetlije krvi i žilica). Dakle kad bi se brisala i tragovi po dnevnom ulošku. Iskreno, pripisala sam da mi je došla M ranije, najviše zato jer sam imala 2 trudnoće i ni u jednoj nisam imala to famozno implantacijsko krvarenje. Danas 27. dan sve je stalo, nikakve krvi ni ničega. Test sam napravila iz znatiženje sad popodne i negativan je, doduše piškila sam sad i pol prije tako da nije možda ni mjerodavno. Mene zanima da li je kojoj implantacijsko izgledalo slično i mislile li da mogu sutra test raditi?

    [lilypie.com]

  • Avatar Pipin

    Pipin

    Broj poruka: 876

    Prijavi adminu

    sofija4

    Imala sam 2 dana bolne grudi i to jako , najviše bradavice,imam još 12 dana do menge ,imala sam više spolnih odnosa u plodnim danima bez zaštite sa prekinutim snošajem …..idem spavati već u 10,pol 11…i danas navečer me oblio neki znoj i bilo mi je baš slabo…i počeo me boljeti trbuh i jajnici…da li postoji mogućnost da sam trudna, hvala


    Koliko su ti dugi ciklusi? Ako su standardni, onda ti je to sve zbog ovulacije vjerojatno

    [lilypie.com]

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1401

    Prijavi adminu

    Pipin, također niti ja u dvije trudnoće nisam imala implantacijsko krvarenje, ali čitajući po forumu naišla sam na puno cura koje su imale i po opisu to bi lako moglo biti to. I čak mislim da je najpouzdanije napraviti dan ili čak i dva nakon implantacijskog… sutra pisni jedan ujutro, nadam se da će biti crtica :) 
    Sretno

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Pipin

    Pipin

    Broj poruka: 876

    Prijavi adminu

    Sunflower - hvala puno na savjetuc tako cu i napraviti :)

    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.