Mogućnost trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • selmita94

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    mimi7

    Pozdrav žene. Imala sam odnos s ejakulacijom u vrijeme ovulacije 7.10. Nakon toga sam dobila menstruaciju mislim 22.10. nakon 3 dana kašnjenja. Menstruacija je bila normalna i trajanjem i količinom. Nakon toga više nisam imala nezaštićene odnose. Drugu sam menstruaciju dobila u studenom nakon 28 dana ciklusa i trajala je normalno. Nakon druge menstruacije dobivam glavobolje, stalno imam bijeli iscjedak, povremeno mi je muka, danas vrtoglavica i imam probadanja u donjem dijelu trbuha. Ovulacija mi je trebala biti prije 2, 3 dana, a nisam je baš osjetila kao inače. Je li moguće da sam trudna?


    Bože sačuvaj!!!

  • DaDa

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Cao svima ja ,sam nova ovdje.
    Naime da li postoji mogućnost trudnoće imala sam prošli mjesec mens. 21.4 medjutim trebala sam dobiti 19.05 i nije bila s tim da sam imala blage grceve u prijedelu donjeg stomaka i imala sam osjecaj isto kao na sekund da mi kroz stomak prođe mrav i tad me zasvrbi i usto imala sam bolne grudi. Medjutim danas mi se na dnev. ulošku pojavilo tamna smeđa i ko svijetlo crvena boja ,da bi posle ponovo primjetila samo svijetlo crvenu boju ali nema nesto pretjerano puno. Da li je to mozda došlo do implatacijskog krvarenja?  Izvinjavam se na dugom postu. 😊😊😌

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    DaDa

    Cao svima ja ,sam nova ovdje.
    Naime da li postoji mogućnost trudnoće imala sam prošli mjesec mens. 21.4 medjutim trebala sam dobiti 19.05 i nije bila s tim da sam imala blage grceve u prijedelu donjeg stomaka i imala sam osjecaj isto kao na sekund da mi kroz stomak prođe mrav i tad me zasvrbi i usto imala sam bolne grudi. Medjutim danas mi se na dnev. ulošku pojavilo tamna smeđa i ko svijetlo crvena boja ,da bi posle ponovo primjetila samo svijetlo crvenu boju ali nema nesto pretjerano puno. Da li je to mozda došlo do implatacijskog krvarenja? Izvinjavam se na dugom postu. 😊😊😌


    Test

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • stellica

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Cure pomoc,

    naime, situacija je sljedeca.
    Imam PCOS, planiranje trudnoće je u tijeku uz propisani metformin zbog ovulacija. zadnja 2 mjeseca nisam imala menstruaciju da bi prije par dana posla kod ginekologa koji je na ultrazvuku vidio gestacijsku vrecicu nekih 6mm i odmah me poslao sa izvadim betu. Beta je negativna, rekli su mi da je moguce posto nisam 2 mjeseca dobivala stvorila se neka nakupina i dali su mi duphaston. Jeli netko ima slicnu situaciju? Strah me da nije mozda do neke greske doslo pa da ne bi sama sebi nastetila.
    Ne moze mi se ucitati slika UZV, nazalost

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.