Moguća trudnoća

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Ancicaanci

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Dobar dan, molim za pomoć zadnju menstruaciju imala sam 25.07.,a zadnja tri tjedna imam glavobolje dize mi se zeludac, znala sam i povratiti te me muče bolovi u nogama i leđima i još mi se spava osjećam umor i razdražljiva sam i nervozna da li postoji mogućnost da sam trudna

    Anci

  • Deleted user

    Broj poruka: 996

    Prijavi adminu

    Jel ti palo na pamet napraviti test?
    On ce ti znat bolje reci od svih nas. 

  • Ancicaanci

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Napraviti cu ga ako je to imalo pouzdano jer od dosta žena sam čula da zna biti lažno negativan 

    Anci

  • Deleted user

    Broj poruka: 996

    Prijavi adminu

    Ancicaanci

    Napraviti cu ga ako je to imalo pouzdano jer od dosta žena sam čula da zna biti lažno negativan


    U svakom slucaju ti je test pouzdaniji nego misljenja s foruma. 
    Procitaj uputstva kako se test ispravno radi, prvi jutarnji urin i mislim da bi ti rezultat trebao biti ispravan. 
    A ako ne vjerujes testu, posjeti ginekologa i rijesi dilemu sa sigurnoscu. 
    Sretno

  • Avatar Župčica

    Župčica

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Ancicaanci

    Dobar dan, molim za pomoć zadnju menstruaciju imala sam 25.07.,a zadnja tri tjedna imam glavobolje dize mi se zeludac, znala sam i povratiti te me muče bolovi u nogama i leđima i još mi se spava osjećam umor i razdražljiva sam i nervozna da li postoji mogućnost da sam trudna


    Je li ti dolazi M redovito?  Testovi su jako pouzdani pogotovo kad M dosta kasni… Nemoze ti ovdje nitko reci da si trudna ili nisi.. Najbolje se naruci u ginekologa bez obzira na rezultat testica jer ako ti M toliko kasni a nisi trudna onda imas neki zdravstveni problem koji moras rijesiti… Sretno…




    [lilypie.com]

  • Avatar Vrazicak123@

    Vrazicak123@

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    Bokić curke nova sam ovdje i sve vas pozdravljam.
    Kako ste mi danas?
    Evo ja nisam baš dobro imam neke grčeve u donjem djelu stomaka kod jajnika.
    E sad bih vas pitala da li to može biti znam trudnoće.
    Lijep pozdrav curke 😍😍😍

  • Viki25

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Ancicaanci

    Napraviti cu ga ako je to imalo pouzdano jer od dosta žena sam čula da zna biti lažno negativan

    Meni kasni 2 dana napravila sam 3 testa svi negativni a neke simptome trudnoce imam, sad stvarno neznam dali umisljam jer jako zelimo bebicu ili sam pre rano napravila te testove

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.