Mogu li ostat trudna?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • DanciM

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Ena31

    DanciM

    Ena31

    DanciM

    Grizli evo imam ovu vec jako dugobi zadovoljna sam..
    Mislis na tu istu?

    😂😂e ta je super, imam ju ja, al kod mene je maca a kod tebe zeko

    Onda super, 😊…ajme kak ste na ovoj klokanici super svi,na onom forumu obicnom nitko nije nis odg 😑😑😑

    😀😀sretno s čekanjem ➕ na testu…opusti se, uživaj u odnosima s dragim i bit će 👶👶. Po tom kalendaru dragi i ja u mjesecu pokrili sve dane prije, za vrijeme i poslje ovulacije, znači nekih 8 dana…i ništa😣…jer sam bila pod stresom hoće neće..i došla vještica..idući mjesec se nisam opterećivala ni pratila dane, kad nam je došlo uživali i nisam se ni nadala…kad ono eto me, trudna 27 tjedana😀😀


    Da tako sam i ja sad sa svojim,ono idemo probat pa sta bude…spontano je skroz doslo nekako,pa sad treba cekat samo :)

  • Avatar Sarita_00

    Sarita_00

    Broj poruka: 1300

    Prijavi adminu

    Samo se ne treba previse opterecivati i biti ce 😉 Mi se nismo previse trudili, pa eto nas na 30 tt 😁 Prestala uzimati pilule, jos jedan mjesec dosla i nakon tog vise ne. 
    Sretno! 😘

    🙋‍♀️ 28
    🙋‍♂️ 37
    ➕ 25.3.21.
    Naše prvo ☀️
    [lilypie.com]
    Drugo ☀️ stiže ❤️
    [lilypie.com]

  • mozav

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Necu se opterecivati,ako nece bit sada onda ce bit neki drugi put.

    baccarat [baccarat-baccarat.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.