Mogu li ostat trudna?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • DanciM

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Postovane,
    Molim vas da mi neka od vas zena objasni slijedece..(malo sam zbunjena i uzbudjena pa cisto da se smirim) 
    Dakle,partner i ja zelimo bebu.Tek smo danas krenuli s tim,s obzirom da imam menstrualni kalendar (aplikaciju) danas mi je bio najplodniji dan (iako sam i sama osjetila ovulaciju,jer me jajnik jos od sinoc ziga). Dakle dns smo imali odnos,ejakulirao je u mene.Mene zanima slijedece,da li ce meni menstruacija kasnit vec sada (trebam dobit za 14 dana) ili teek slijedeci mjesec? To me zbunjuje iii jel postoji sansa da ostanem trudna iz prve? ( Nisam pod stresom da mora bit odmah,ak bude bude,ak ne onda ce bit dr put) al zanima me ovo sto sam pitala..

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    DanciM

    Postovane,
    Molim vas da mi neka od vas zena objasni slijedece..(malo sam zbunjena i uzbudjena pa cisto da se smirim)
    Dakle,partner i ja zelimo bebu.Tek smo danas krenuli s tim,s obzirom da imam menstrualni kalendar (aplikaciju) danas mi je bio najplodniji dan (iako sam i sama osjetila ovulaciju,jer me jajnik jos od sinoc ziga). Dakle dns smo imali odnos,ejakulirao je u mene.Mene zanima slijedece,da li ce meni menstruacija kasnit vec sada (trebam dobit za 14 dana) ili teek slijedeci mjesec? To me zbunjuje iii jel postoji sansa da ostanem trudna iz prve? ( Nisam pod stresom da mora bit odmah,ak bude bude,ak ne onda ce bit dr put) al zanima me ovo sto sam pitala..


    Pozdrav. U slučaju da se “prime”,  menstruacija ti neće doći za tih 14 dana i to je to..gle, postoji al jakooo puno stvari se mora poklopiti da bi do trudnoće došlo od prvog pokušaja(iako je moguće)

  • Avatar Tinchyca

    Tinchyca

    Broj poruka: 590

    Prijavi adminu

    Ukoliko je sam odnos urodio plodom nećeš više dobiti Menstruaciju i trudnoća će ti se brojati od tvoje zadnje M.

    💙30.06.2018 💙 Noa💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    DanciM mozes ostat trudna naravno i “od prve” sve ovisi kako je Ena rekla ako su se sve karte poslozile. U slucaju da ipak dobijes menstruaciju za 14 dana predlazem ti da ako radite na bebi redovite odnose pocnete imat vec ranije 6 dana prije ovulacije. Ako imas redovne cikluse nece ti biti tesko izracunat kad ti je to, a kazes i da osjetis al inace puno veca vjerojatnost je da zena ostane trudna ako ima odnos dan prije ovulacije nego na sam dan ovulacije. Spermij moze preziviti i do 4-5 dana, a nasa jajna stanica max. 24 sata. U svakom slucaju zelim ti puno srece i drzim fige da ti menstruacija odmah izostane. Ps mozes imat i implatacijsko krvarenje ako ostanes trudna pa da te to ne zbudni ako ti se dogodi. 

    [tickerfactory.com]

  • DanciM

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Drage moje hvala puno na odgovorima i savjetima,ovo cak nisam ni znala za odnos prije ovulacijedrzala sam se kalendarica na mobu hhh 😑,no javim se onda kroz dva tjedna.Necu se opterecivati,ako nece bit sada onda ce bit neki drugi put. 💋💋💋💜

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    DanciM imas super aplikaciju za to pratiti koja se skine sa App Stora Moj kalendar se zove i tu lijepo oznacava plodne dane i ovulaciju izracunava s obzirom na cikluse. Sretno

    [tickerfactory.com]

  • DanciM

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu
    Grizli evo imam ovu vec jako dugobi zadovoljna sam..
    Mislis na tu istu? 
    :)
    :)
  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    DanciM

    Grizli evo imam ovu vec jako dugobi zadovoljna sam..
    Mislis na tu istu?


    😂😂e ta je super, imam ju ja, al kod mene je maca a kod tebe zeko

  • DanciM

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Ena31

    DanciM

    Grizli evo imam ovu vec jako dugobi zadovoljna sam..
    Mislis na tu istu?

    😂😂e ta je super, imam ju ja, al kod mene je maca a kod tebe zeko


    Onda super, 😊…ajme kak ste na ovoj klokanici super svi,na onom forumu obicnom nitko nije nis odg 😑😑😑

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    DanciM

    Ena31

    DanciM

    Grizli evo imam ovu vec jako dugobi zadovoljna sam..
    Mislis na tu istu?

    😂😂e ta je super, imam ju ja, al kod mene je maca a kod tebe zeko

    Onda super, 😊…ajme kak ste na ovoj klokanici super svi,na onom forumu obicnom nitko nije nis odg 😑😑😑


    😀😀sretno s čekanjem ➕ na testu…opusti se, uživaj u odnosima s dragim i bit će 👶👶. Po tom kalendaru dragi i ja u mjesecu pokrili sve dane prije, za vrijeme i poslje ovulacije, znači nekih 8 dana…i ništa😣…jer sam bila pod stresom hoće neće..i došla vještica..idući mjesec se nisam opterećivala ni pratila dane, kad nam je došlo uživali i nisam se ni nadala…kad ono eto me, trudna 27 tjedana😀😀

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.