Mame i bebe ljetnice 2021.❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Luckyy42

    Mallla

    https://ibb.co/rp0nZb5 [ibb.co]
    https://ibb.co/XLQLCHM [ibb.co]
    10.7. I 29.7 razlika u boji…znaci sad ce ti neko vrijeme biti mlijeko boje vanilije dok dođe čisto bijelo mlijeko s primjesama zelene ili plave boje (to je taj vodniji dio). S vremenom prestaje prepunjenost i osjecaj punoce a sise postaju mekane.
    Chian ja mislim da si mi ti pisala za prijateljicu kojoj je mlijeko islo i ispod pazuha. Hvala ti sto si to podjelila jos jednom, ona kvrzica sto sam spominjala je ocito neki xvoric iz kojeg su izasle dvije kapi kad sam ih dirnula, a sad se povuklo. I one male kvrzice po bradavicama isto ispustaju mlijeko.
    I jos da dodam jucer sam sebi kupila sok hippov kruska i visnja pa Sara danas ima stolicu obilnu…wuuhuuu Hvala cure ba savjetima.

    To je onaj sok hippov od crvenog voca?

    Ne, ne nego onaj za bebe od 4mj, baš Nektar od šljive i kruške, samo nije ga popila beba nego ja! 
    Sad ne znam jel do njega il se samo tako poklopilo.
    Paki i Donat al ga nisam našla kupit…

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Susika

    Susika

    Broj poruka: 283

    Prijavi adminu

    Ljuštenje kože je normalno i ne treba ni sa čim mazati i prođe s kupanjem, tako nam je rekla patronažna, a tako je i bilo.
    Prištići - moja je svakim danom sve više prištava, ima cijelo čelo i obraščići su dobili i baš su crveni, znam da nije niš opasno pa ne brinem  al opet nije mi drago jer znam da može i puuuno gore izgledat.. prebrišem svaki dan s blazinicom natopljenom fiziološkom.
    Bljucanje - nema pravila, npr. rijetko bljucne kad ju podignem i tako nosam 10 min, najčešće poslije nekad bljucne, a nekad nije čak uopće.. baš mi to nezgodno jer sam uvijek u strahu pp noći da se ne zagrcne.. isto zna usireno bljucnuti.
    Meni je rekla patronažna (neovisno sad o ovom bljucanju) da dva put dnevno prebrišem usnu šupljinu blazinicom natopljenom prokuhanom vodom.. radite i vi to?

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Susika prvi put čujem za to prebrisavanje usne šupljine, šta se to ne radi samo kod sumnje na soor? Nisam ni prvoj brisala ni sada, niti mi je to ikada netko spomenuo.
    Tako i ja s točkicama, umijem je, poprskam termalnom i tako proci ce…samo sto gadno izgleda.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3146

    Prijavi adminu

    E tako I moj ima po obrascicima, vrati i ušima bas sitne pristići. Nisu vidljivi bas toliko ali se osjete pod rukom, pa sam mislila da je od bljuckanja, a sad vidim da i vi o tom piste…znaci još se čiste od hormona.
    .
    Bljuckanje i kod nas redovito hahha skoro poslije svakog sisanja, ali skoro hahha
    Nekad i bude nakon sat vremena od sisanja pa bude sirasto da. Ali ne brine me jer znam da samo izbace što im je previše.
    Luckyy42 drago mi je da je masaža pomogla 😄😄
    .
    Ja pijem caj za dojilje hippov…ali ako ga popijem odjednom (jer se uvijek ohladi dok ja uhvatim vrijeme da ga popijem hahah) onda mi nakon sat vremena budu sise prepunjene…i to sam tek jučer skuzila da je od njega hahah uopće nisam znala da tako može utjecati 😅
    .
    Bojana super da mama ostaje duže 🥰
    .
    Eto nez više niti kome sam htjela odg 😅 uvijek krenem pisati pa me nešto prekine pa onda zaboravim 😄

    👱🏼‍♀️ 28 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • Avatar Susika

    Susika

    Broj poruka: 283

    Prijavi adminu

    Mallla nije mi spominjala soor niti bilo šta drugo, već samo da to radim.. a niti vidim simptome ili neke naznake da bi ga mogla imati.. isto npr. da dva put dnevno nos fiziološkom nakapljem

  • Avatar Susika

    Susika

    Broj poruka: 283

    Prijavi adminu

    Zapravo Mallla baš gledam jezik i malo je bjelkast, ali ne na početku već od sredine jezika.. jos neki od simptoma su i coktanje kod dojenja i nervoza kod sisanja, to isto imamo.. a ja mislila da je nervozna zbog prdaca i kakanja.. ufff, sad sam u brizi, iako vidim da nije niš opasno. 😒

  • Avatar Supergirl

    Supergirl

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    Da, to je i nama patronazna preporucila, ciscenje usne supljine. Napravim to po potrebi, npr nakon bljuckanja kad vidim da je bas zaostalo sirastoga po ustima 

    [lilypie.com]

  • Avatar Supergirl

    Supergirl

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    I da, pitam se kak je mamama sa blizancima ili trojkama 😬 ja se ponekad bas veselim njegovom spavancu da popijem kavicu sama sa sobom u miru, pogotovo ako je malo burno budno razdoblje 😜

    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    A gle cokta i moja ponekad, al nemam ja bol bradavica. Isto je jezik ponekad bijel. Kazu da ako gazom to bijelo ide dole onda nije soor.
    Mozda ti je to samo preventivno rekla isto kao nos.
    E a ja sam malo čitala i mislim da je ovo kod nas vise osip od vrucine nwgo od hormona 😬

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3146

    Prijavi adminu

    I moj mali cokce, ali nisam primjetila da to radi kod dojenja..kad sam pitala patronaznu ona je rekla da eto sad je to naučio pa zato to radi stalno 🤔

    👱🏼‍♀️ 28 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.