Maloljetna majka sa puno problema trazim bilo kakvu pomoc

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Aymee

    Broj poruka: 1139

    Prijavi adminu

    Maji Medo

    Ponasamo se odgovorno, no odustali smo od pokusavanja, znam da sam pisala, ali ja nisam vise mogla izdrzati tolika razocaranja i ovog puta se samo desilo nismo razmisljali o tome nit planirali vise i onda se desilo i sad se sve to skupilo
    Danas su cure iz centra razgovarale sa mojim ocem i rekle mu za trudnocu ali mi trenutna udomiteljica nije htjela reci kako je tocno reagirao i sta je rekao samo je rekla da se nije odusevio.. Znam da sam mlada, i znam da me 90% ljudi smatra balavicom, to sto sam ja mlada i sto nemam 27-30 godina i planiram dijete ne znaci da ne mogu biti odgovorna za njega kao svaka druga majka, nekad pogrijesis nekad uspijes, niciji zivot nije bajan i krasan, hvala vam puno na savjetima no prijetnje su se pogorsale od strane oca i vjerovatno ce me poslati u dom za maloljetne majke iako zelim da zavrsim svoju skolu ovdje gdje sam sad.. Hvala vam puno svima


    Nije odgovorno ponasanje u takvoj situaciji (nasilan otac, nezavrsena skola, maloljetna si i za sve ti treba potpis zakonskog skrbnika) planirati i ostvariti trudnocu. Ako se volite, godina dana veze vise bez djeteta je izdrziva. Zaista nisam od onih sto pametuju ali citajuci tvoje postove uzrujala sam se. Ne znam samo sto si ocekivala na forumu, odnosno kakav savjet/pomoc. 

    Aymee

  • Avatar Pinkica93

    Pinkica93

    Broj poruka: 415

    Prijavi adminu

    Ja ti osobno mogu savjetovati da ideš u dom bez ikakva razmišljanja. Otac te hoće ubiti, majka ti je kilometrima daleko…
    Ja sam nedavno izašla iz doma i mogu ti slobodno reći sve što te zanima. Dečko ti je malo preuveličao stvar. Divno i krasno nije, ali nije niti loše tamo. Tamo imaš sve što ti treba za tebe i za djete. Dečko ćete naravno moći posjećivati. Pa i u zatvoru imaš pravo na posjetu, zaboga curo!!!

    [lilypie.com]

  • Avatar MamaTroje

    MamaTroje

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    Ti si maloljetna. Nema govora o tome da možeš živjeti kod dečka. Možeš u dom, udomiteljsku obitelj ili kod svojih nazad. Bori se nogama i rukama da te ne vrate ocu ako je doista tako kao što kažeš.

  • Avatar Radosna055

    Radosna055

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    U situaciji si gdje se ne bi trebala pitati sto zelis jer te to i dovelo tu gdje jesi.
    Ako ti je u interesu da beba ostane sa tobom, suradjuj sa centrom za s. skrb jer trenutno jedino oni ti mogu istinski pomoci. Ne gledaj mozes li zivjeti sa deckom vec gledaj sto mozes uciniti da beba ostane sa tobom. Centru je sada tvoj slucaj i vise nego poznat i vjeruj mi da te nece samo tako pustiti jer eto, imaju jos slucajeva. 
    Razgovaraj tamo s kim god mozes i saznaj sto vise informacija.  Dom nije losa opcija.
    Imati ces potrebnu skrb, redovite preglede i neces se morati skrivati. I to ti je karta da beba ostane uz tebe.
    Ne raste cvijece tamo, nemas sobu all inclusive no nitko te nece zlostavljati i tamo rade strucni ljudi kojima se uvijek za sve mozes obratiti. Bolje je izabrati sigurnost nego neizvjesnost. Ne slusaj decka koji kaze kako dom nije dobro mjesto. Vjerovatno nogom nije krocio unutra.
    Ne zelim te osudjivati ali zelim da sagledas siru sliku. 
    Ljubav dodje i prodje i ako vrijedi, on ce biti uz tebe gdje god bila. Bebicu cuvaj i neka bude na prvom mjestu. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.