Maloljetna majka sa puno problema trazim bilo kakvu pomoc

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Dobar dan! Ovako moja prica je ovakva, imam 16 godina u 3mj 17 god. imam decka od 23 godine i u vezi smo vec godinu dana, moj otac ne dozvoljava tu vezu  do te mjere da je dosao pred moju skolu kad je moj decko dosao da me pozdravi udario ga autom izasao iz auta i usao u njegov i poceo da ga tuce, davi i prijeti mu nozem, ja sam zavrsila kod udomitelja i nakon par dana sam zavrsila u bolnici jer su doktori mislila da imam upalu slijepog crijeva, i saznam da sam trudna 5 tj. zelim zivjeti kod decka njegovi roditelji su na nasoj  strani, ali moj otac nije majka mi je u njemackoj i ne zivi s nama, zele me poslati u dom ali se to decku ne svida a bez potpisa staratelja ne mogu zivjeti kod decka a taj potpis necemo dobiti a doma se ne mogu vratiti jer je otac sposoban da me ubije i prije me vec davio i stalno mj prijeri da ce me ubit ako netko zna nekakvo rjesenje ili nacin da zivim sa deckom molim vas da kaze😔

  • Avatar Confused

    Confused

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    Ako te otac zlostavlja prijavi ga…

    Mama 3 cure

    ❤️Paola 17.6.2010.
    ❤️Hajdi 15.9.2014.
    ❤️Veronika 13.6.2018.
    💙U iščekivanju 👶 29.11.2021.

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Confused

    Ako te otac zlostavlja prijavi ga…


    SLAŽEM SE!!!!1

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    To je vec sve na policiji prijavljeno i u socijalnom 
    Ali oni jedino zele da me strpaju u dom a oca djetete tj moj decka stalno izbacuju iz price

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Nemam iskustava s icim slicnim pa ne znam bas koliko mogu pomoci!Ali gle ovako…Makar jako zelis biti s deckom,jos si uvijek maloljetna!Ti si jos dijete!Lijepo je da se volite i nadam se da cete ostati zajedno!Mame ti nema,a tata te je u stanju ubit!Trudna si!!!!Dom je po meni trenutno najsigurnije mjesto za tebe i bebu!Zar nije bolje da si sa djetetom na sigurnom dok ne postanes punoljetna?Decko te moze posjecivat,pretpostavljam da i ti mozes k njemu!Budi sto dalje od one zivotinje!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Deleted user

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Stvar je u  da decko zeli biti u svakom trenutnku samnom i jako se boji za mene i ne zeli da idem u dom jer smatra da to nije tako bajno i krasno i da se nikad necemo moci vidjeti a problem mu je sto ce onda morati putovati 50-100 km da bi dosao do mene u dom a ne moze se preseliti blize zbog posla

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    T se dogodila slucajno??

    [lilypie.com]

  • Avatar Pixii

    Pixii

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    S obzirom da ste djete planirali (vidljivo iz prijasnjih postova) ili si troll ili neodgovorna. Pa sad lijepo oboje odrastite i snosite odgovornost za svoje postupke, kako stvari stoje dom ti je jedino rijesenje do punoljetnosti. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Ponasamo se odgovorno, no odustali smo od pokusavanja, znam da sam pisala, ali ja nisam vise mogla izdrzati tolika razocaranja i ovog puta se samo desilo nismo razmisljali o tome nit planirali vise i onda se desilo i sad se sve to skupilo
    Danas su cure iz centra razgovarale sa mojim ocem i rekle mu za trudnocu ali mi trenutna udomiteljica nije htjela reci kako je tocno reagirao i sta je rekao samo je rekla da se nije odusevio.. Znam da sam mlada, i znam da me 90% ljudi smatra balavicom, to sto sam ja mlada i sto nemam 27-30 godina i planiram dijete ne znaci da ne mogu biti odgovorna za njega kao svaka druga majka, nekad pogrijesis nekad uspijes, niciji zivot nije bajan i krasan, hvala vam puno na savjetima no prijetnje su se pogorsale od strane oca i vjerovatno ce me poslati u dom za maloljetne majke iako zelim da zavrsim svoju skolu ovdje gdje sam sad.. Hvala vam puno svima

  • Avatar Marijana07

    Marijana07

    Broj poruka: 274

    Prijavi adminu

    Ovo je sve samo ne odgovorno…sorry ali sta drugo reci na to..

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.