Mala dobna razlika između djece

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Drage mame zanimaju me iskustva i savjeti mama koje su prošle, prolaze ili će proći život s djecom male dobne razlike!
    Meni je ovo treća trudnoća, došla kao iznenađenje ali dobro došla i razlika bi trebala biti 1 godinu i 2 mjeseca između drugog i trećeg djeteta. Pokušavam se u glavi pripremiti i na neki način organizirati.
    Najviše od svega me zanima jeste li koristile kolica i koja, jeste li kombinirale nosiljku i kolica ili nešto treće. Sve ideje i prijedlozi su dobrodošli. Stalno u glavi slažem nove kombinacije ali s ni jednom kombinacijom do sada.nisam baš kliknula!

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Kuki

    Kuki

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Pozdrav, 
    Joj i mene sve zanima baš tražim po forumu mame sa malom bebom i trudne opet. Za sada sam naišla samo na vašu objavu… 
    Meni je isto treća trudnoća samo mi između prvog i drugog djeteta mi je razlika 15 godina i sad između drugog i trećeg će bit 1 i 3 mj 😬🙂 

    🧔 43 👱‍♀️36
    🙋‍♂️ 16 🙋‍♀️13
    👶 04. 12. 2021🩷
    👶 21.02. 2023 🩷

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.