Ljubomora kod dolaska brata/sestre

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Katina

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Imam stariju curicu sad čekam izgleda još jednu i pokušavamo je što više uključiti. razlika će biti 5 godina. Ona je za sada oduševljena i jedva čeka dolazak iako je po naravi ljubomorna i posebno povezana sa tatom….al mene čisto zanima kako će to izgledati kad se cura rodi :)

  • Avatar Tartaruga2

    Tartaruga2

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima!! Malo podizem temu..
    Imam curicu od 3,5 godine, a na proljece nam stize brat ili sestra..
    Znaci, razlika ce biti tocno 4 godine. Za sada je ona jako zadovoljna, ljubi trbuh, pricamo o tome i govori da ce mi sve pomoci.. Sad, vidjet cemo, dug je jos put pred nama..
    Mene jos dodatno muci sto ona ove godine, tj. za par dana krece u vrtic..Tako da nam je godina puna sokova i promjena..
    Ima li tko takvih iskustva, vrtic i prinova u razmaku od par mjeseci??
    I jedno mozda glupo pitanje..Da li kada ja rodim ona moze ici u vrtic?? Neki mi vec sad govore da tada nece moci ici jer da malenoj bebici ne prenese bolestine..Meni nije problem da bude sa nama doma, ali mislila sam si da joj ne narusavam ritam i da ipak ima drustvo jer ja necu moci s njom odmah po parkovima…

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Čestitam na budućoj prinovi ;)
    Pošto ona kreće već sad u vrtić, a na proljeće stiže beba, ona već komplet bude adaptirana pa joj neće biti šok i neće bit oboje odjednom.
    Što se tiće vrtić-dijete-beba, nema  nikakvih prepreka da ona neide u vrtić, barem je kod nas tako jer u zadnje vrijeme dosta tri ili četverogodišnjeka ima bebu braću i normalno idu u vrtić i sve. Bebe dobivaju imunitet iz majčinog mlijeka tak da nema nekih strahova, ali nek onda curka obavezno pere ruke nakon vrtića i prije diranja bebe ;) 
    Nek ide u vrtić, pa lako do proljeća i do prinove vidite kakvog zdravlja je curka pa odlučite

  • Avatar Tartaruga2

    Tartaruga2

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Hvala na odgovoru!
    Ma takvog misljenja sam i ja, na proljece kada dodje vrijeme cemo u hodu vidjeti..Ja bi zbog nje voljela da odlazi u vrtic jer je jako drustvena i zaigrana. Mislim da bi joj doma sa nama postalo dosadno i zatupljujuce. A nadam se da ce se do prinove prilagoditi vrticu..

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Bude, kako ne, naša je nakon 2 mj pitala vikendom da bi išla u vrtić, a dosta je teško išlo oko privikavanja jer je bila nešto bolesna pa dosta dugo nije duže od 2 il 3 dana išla za redom u vrtić :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.