Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Tina000

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Čestitke Tweetyce! Želim ti brz oporavak.
    Cure, kako je vama bilo na amnioskopiji, koliko ste ih prošle..meni je danas bila druga..u nedjelju blago mliječna i 1 prst, danas mliječna 2 prsta (3cm)..jel vam brzo uslijedio porod ili ste se načekale..sve se nadam da kod mene ovo ima pomaka, pa makar mic po mic..počelo me zatezat isto kroz dan nakon pregleda malo jače. Nadam se da će počet i da cu rodit bar do petka 😬 

  • Avatar Bojana2017

    Bojana2017

    Broj poruka: 1226

    Prijavi adminu

    Čestitke Tweetyca i brz oporavak ti želim. Maloj princezi sve najbolje i piši kolika je i kad uspiješ kako je bilo 😘

    Iskra 19.12.2017.
    Iris 05.07.2021.

  • Avatar Negativ.Ljubavi

    Negativ.Ljubavi

    Broj poruka: 676

    Prijavi adminu

    Tweetyce, Amber, sretna sam zbog vaših dviju curica ❤️❤️
    Izdržite još malo dok se tijelo i um ne oporave jer - oporavit će se 🤗
    Samo hrabro naprijed 💪😘

  • Avatar Susika

    Susika

    Broj poruka: 283

    Prijavi adminu

    Tweetyca čestitke na princezi 🥰 bitno da ste obje dobro, brz oporavak ti zelim❤

  • Avatar Orhideja1

    Orhideja1

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    Tweetice čestitke na malenoj princezi 🥰🥰

    02/13 missed ab. 7tt
    12/19 missed ab. 13tt
    10/20 +🤰 nadamo se najboljem 🤱
    It's a boy 💙👣👶
    28.06.2021. Treća sreća i ljubav najveća 👶
    08/23 biokemijska

  • Avatar sd0302

    sd0302

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Pozdraav. Oprostite sto upadam samo ovako..
    39+4 sam i vec sam pomalo luda jer sam od pocetka trudnoce bila uvjerena da cu roditi ranije, imala sam taj neki osjecaj, ali izgleda da me prevario😂
    Zadnji pregled prije tjedan i pol, skroz zatvorena, bez kontrakcija i ikakvih naznaka, jedino je bebac spusten vec duze vrijeme i malo je rec da mi razvaljuje zdjelicu🤦‍♀️
    Unazad par dana su mi gacice stalno mokre, imam onaj mlijecni iscjedak, nema neki neugodan miris, samo je dosta obilan. Takoder mi je pocelo bit tesko mokriti i inace me stalno tjeralo na wc i pomokrila bi dosta, no sad idem isto tako cesto ali samo par kapi uspijem. Jel to sve normalno tako?

    Prva bebica- 26.08.2021. 💙👶🏻

  • Avatar CrazyDiamond

    CrazyDiamond

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Cure, ja sam u predrađaoni. Iscurila mi plodna voda prije 2h, nisam puno otvorena, imam povremene trudove i bolove u leđima ali nije jos za box... ako se nešto u međuvremenu ne promijeni, ujutro idem u box, a do onda pokušavam odmorit 👀


  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    CrazyDiamond sretnooo! Da nam do jutra budes gotova ❤

    url=https://lilypie.com]

  • Avatar sassy

    sassy

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    Tweetyca cestitam ❤️
    CrazyDiamond sretnooo🤞🤞🤞

    👩‍🦰 - 31
    👨- 40
    Baby girl <3

  • Avatar Bojana2017

    Bojana2017

    Broj poruka: 1226

    Prijavi adminu

    Crazy Diamond srećno, nadam se da si već Sa bebom. 😊😊🙏

    Iskra 19.12.2017.
    Iris 05.07.2021.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.