Ljetne bebe 2020 3. dio 🌹🐞

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Bebac24

Broj poruka: 1079

Prijavi adminu

Polly draga i ja bi otisla ipak.. Bolje ici vidjeti nego da bude prekasno. Nezz koliko imas do bolnice. 
    Mene moji trudovi doma i nisu bas bolili, a bili su 3-5-7 uopce nisu bili pravilni pa od dolaska u bolnicu do poroda je proslo ni 2h.. U radaoni bila 25min..odradila 3 truda i 2-3 tiskanja….
    Sretno svakako

[lilypie.com]

Vucica

Broj poruka: 953

Prijavi adminu

Mocho mi smo kombinirali ad I izdajanje, sa tjedan dana obrok je bio 40 do 60 ml kako kad bi pojeo, cca 8 puta na dan. Oko 400 ml dnevno

[lilypie.com]

Vucica

Broj poruka: 953

Prijavi adminu

Polly nadam se da je to to!! Sretno!! Meni je isto pritisak na guzu bio pred sam kraj nakon toga pocelo tiskanje. 

[lilypie.com]

Polly

Broj poruka: 915

Prijavi adminu

Obavila wc tako da eto to je bio razlog, nema pritiska više 🤦🏼‍♀️ Ma do bolnice imam 3 min, zato mi nije panika, zadnjih sat vremena su mi na 5,7,4,8,10 nikakvog smisla nemaju.. A i bol je kad stisne okej, skroz podnošljiva. Spremila sve do kraja u torbu, kosa oprana, spremna za polazak, ali ne još 😄

[lilypie.com]

Rio13

Broj poruka: 1681

Prijavi adminu

Polly kako su ti cure rekle, mozda bolje ipak da odes u bolnicu za svaki slucaj 😁 nemaju svi pravilne i jake trudove i ne ide kod svih isto. Ja osobno bi otisla. Sretno i javi se ❤️

It’s a boy 💙
    [lilypie.com]

dana130

Broj poruka: 1161

Prijavi adminu

Dobto jutro cure 😘 utorkasice moje renata, barby, marmar i ely ako si jos 2u1 cestitke na punim tjednima 🥰 evo i nas sluzbeno u terminu 😮 ja idem malo uredit 🍑 za pregled, uredujem od pregleda do pregleda, valjda uspjesno 😂😂
    Ja sam jucer slomljena bila, zaspala u 9, do 3 se budila svakih sat vremena 😑
    Polly sretno ako je to to ❤️
    Sretno svima na pregledu ako jos tko ide 😘

Baby girl 💜
    [lilypie.com]

Trancie

Broj poruka: 1179

Prijavi adminu

Jutro ekipa 🥰
    Polly nadam se da je kreniloooo javljaj novosti , sretno 💜👌
    Selena, Ely di ste cure s vjestima 🤔😍
    Čestitke utorkasicama na punim.tjednima i sretno ako ko ima za pregled💜💜

[lilypie.com]
    [lilypie.com]

Rio13

Broj poruka: 1681

Prijavi adminu

Btw dobro jutro svima 😂 opet ja od 7 na nogama, al sam odspavala 7h u komadu bez ustajanja na wc 🥳
    Utorkasicama cestitam na punim tjednima i sretno svima danas na pregledima ko ima ❤️

It’s a boy 💙
    [lilypie.com]

Rose1

Broj poruka: 4489

Prijavi adminu

Moji trudovi nisu bili pravilni, a otvorili me ful

💙

Kolacic

Broj poruka: 369

Prijavi adminu

Polly

Obavila wc tako da eto to je bio razlog, nema pritiska više 🤦🏼‍♀️ Ma do bolnice imam 3 min, zato mi nije panika, zadnjih sat vremena su mi na 5,7,4,8,10 nikakvog smisla nemaju.. A i bol je kad stisne okej, skroz podnošljiva. Spremila sve do kraja u torbu, kosa oprana, spremna za polazak, ali ne još 😄

Ja ne znam o cemu pricam, jer ce mi ovo biti prvo dijete, ali kad dode ta situacija kao kod tebe…ja mislim da ce mene biti strah ici na wc i tiskati za br.2 jer cu se bojati da se ne porodim u wc skoljku 🤣🤣🤣🙈🙈🙈. Ovo pisem cisto radi sebe i jer me zivo zanima kako ce mi to sve izgledati. Umjesto da se bojim poroda, pocinjem sve vise biti znatizeljna 🤣

[lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.