Ljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • samy_lo

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Bulbi91

    Galaxy

    Ne mogu ti uopće otvoriti profil da ti pošaljem privatnu poruku😳

    Mozes poslati meni na mail svoje ime i prezime pa te mogu ja probati dodati u grupu😊….nella_aaa@hotmail.com


    Bulbi poslala sam ti mail,vec sam bila poslala zahtjev onu noc kad ste je napravile ali me niko nije prihvatuo :(

  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    samy_lo

    Bulbi91

    Galaxy

    Ne mogu ti uopće otvoriti profil da ti pošaljem privatnu poruku😳

    Mozes poslati meni na mail svoje ime i prezime pa te mogu ja probati dodati u grupu😊….nella_aaa@hotmail.com

    Bulbi poslala sam ti mail,vec sam bila poslala zahtjev onu noc kad ste je napravile ali me niko nije prihvatuo :(


    Sad vidim mail😊,prihvati me pa te dodam

    [lilypie.com]

  • meredith

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Drage, mi smo sad 13+5. Nisam dosad bila aktivna, ali vas pratim. Ne mogu naći grupu na fejsu, a priključila bi se. Na fejsu sam Meredith Gray ako me netko može dodati. :)

  • Avatar Buby90

    Buby90

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Pozdrav :) ja sam napravila bezveze profil i kad sam stavila svoju profilnu sliku blokirali su me i sad nemogu u grupu nasu. Sad sam se sjetila da imam login od jos jednog profila koji sam koristila za pristup grupama na faksu. Profil je “Za Foi” pa ako mi me netko mogao dodati? Studirala sam na foi-u pa se zato tako zove :)

  • Avatar ms_3197

    ms_3197

    Broj poruka: 304

    Prijavi adminu

    Buby90 imaju 3 za foi profila pa ne znam koji je tvoj, kakvu sliku imas? Dodam te ja danas

    [lilypie.com]

  • Avatar MysticLight

    MysticLight

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Bulbi91

    samy_lo

    Bulbi91

    Galaxy

    Ne mogu ti uopće otvoriti profil da ti pošaljem privatnu poruku😳

    Mozes poslati meni na mail svoje ime i prezime pa te mogu ja probati dodati u grupu😊….nella_aaa@hotmail.com

    Bulbi poslala sam ti mail,vec sam bila poslala zahtjev onu noc kad ste je napravile ali me niko nije prihvatuo :(

    Sad vidim mail😊,prihvati me pa te dodam


    Bulbi, i ja sam ti poslala mail za add. Hvala cure!!!!!

  • Avatar Buby90

    Buby90

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    ms_3197

    Buby90 imaju 3 za foi profila pa ne znam koji je tvoj, kakvu sliku imas? Dodam te ja danas
    Evo slike, hvala ti!

  • irma123

    Broj poruka: 292

    Prijavi adminu

    mogu i ja u grupu?

  • Avatar ms_3197

    ms_3197

    Broj poruka: 304

    Prijavi adminu

    Buby90 evo dodala sam te na fb 😊 
    Irma123 naravno posalji ili bulbi mail ili napisi ime pa te ja dodam :)

    [lilypie.com]

  • Avatar Buby90

    Buby90

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Hvala ti al ne nalazi mi je? Mozda ja krivo trazim? 😂

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.