Lh trakice iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

Mallla

Broj poruka: 3223

Prijavi adminu

Femisan A čine vrkuta, stolisnik, peršin i još neka slična čuda, utječe na hormone kao i sve ovo ostalo što pijemo i isto ide 2mj korištenje pa pauza pa opet korištenje… Tako da uvijek detaljno pročitajte sastav i preporuke. Imaju i evine kapi one su vrkuta i konopljika…. 

👩‍💼30
    🧔35
    👧🏽3.5
    Pokušavamo od 9/2018.
    Biokemijska 1/2019.
    Test day 4.8.2020. (M 3.8.2020.)

Anchyy

Broj poruka: 423

Prijavi adminu

..de ste puce, ima kakvih novosti ?

jelenajelena

Broj poruka: 444

Prijavi adminu

Anchyy

..de ste puce, ima kakvih novosti ?

Preselile su na forum lh trakice 2.dio….pa mozes tamo pisati🤗🤗

[lilypie.com]
    Ja-27
    MM-33
    6god pokusavanja
    3spontana i vm…

• nela12

Broj poruka: 14

Prijavi adminu

Cure, nova sam ovdje :) pozdravljam vas sve. Ja sam se tek ovaj mjesec upustila u borbu sa trakicama. Pa da mi pomognete sa svojim mišljenjem oko mojih testica. Hvala puno svima :)

• Pepika

Broj poruka: 150

Prijavi adminu

nela12

Cure, nova sam ovdje :) pozdravljam vas sve. Ja sam se tek ovaj mjesec upustila u borbu sa trakicama. Pa da mi pomognete sa svojim mišljenjem oko mojih testica. Hvala puno svima :)

Hej, odi u grupu lh trakice 2.dio 😉 tamo smo😊

[lilypie.com]

cokoladni_mafin

Broj poruka: 13

Prijavi adminu

Pozz nova sam…😊 imala sam dva spontana…ukratko da objasnim nalazi moji svi super prohodnos jajovoda dobra,kod MM spermogram oky nije najbolji ali nije ni loš doktor kaže da je dobar..sada sam u postupku pikanja💉sa ovitrelle.zanima me dali je neka imala iskustva i koliko 💉je primila da je uspijela trudnoća meni je ovo drugi postupak za 4dana idem vaditi krv za betu HCG. Da vidimo da li je uspjelo.pozz😊

• SanjaLB

Broj poruka: 15

Prijavi adminu

Pozdrav svima, nova sam ovde, citala sam vase komentare, imam par pitanja ako neko moze da mi odg. muz i ja zivimo u DE vec 3 god.pokusavamo ali nista jos uvek, isli smo kod doktora ovde i rekao je da pratim ovulaciju LH trakicama, pocela sam ovaj mesec prvi put u zivotu, i najtamnija crtica mi je bila na 9 dan M a u poslednje vreme mi M nisu tacne nekad 25 nekad 26 dan,jos cu da je pratim dan-dva i ako ne bude jaka crtica predpostavljam da je ovulacija prosla, postavicu sliku 

maša25

Broj poruka: 230

Prijavi adminu

Pozdrav svima,

Nova sam ovdje, ovaj mjesec ćemo pokušati dobiti plusić na testu 😃
    Moje pitanje je… kupila sam ovulacijske trakice u Bipi, dali mi netko može pojasniti kako točno da ih koristim ?

Hvala 🙂

👦 30g
    👩 23 g
    👰🤵 1g 2m

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.