Letz

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Ellaz

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    En@

    Jesi bila na bolovanju?? 


  • Avatar En@

    En@

    Broj poruka: 167

    Prijavi adminu

    Kako je meni od 2. do 5mj 2017.cin sa 1 skocio na 3 ja sam ti isla hitno za zg to rijesit jer mi je vec bio pun kufer sranja s njom i sa imunitetom.nisam uzimala bolovanje jer mi je sef super pustio me al preporuka je mirovat tako da sam ja tjedan dana lijepo uzivala doma.al moj gin iz ma kad je vidio je rekao da me savrseno odradila jer je on znao imate svojih zena koje su u kbc st isle koje bi krvarile ajme tampona i tampona je znao stavljat.kako sam ja skuzila sve to zavisi ko i kako odradi.al bolje ne odmirovat da se ta ranica zacjeli kako treba

    Ja 32,AMH 26,8, hipotireoza, endometriom L.j 1,8
    On 41,oligoasthenozospermia
    3.mj/18 Petrova (dr.Vrcic 😍)
    menopur 150,225, cetrotide
    14 oocita,icsi 4,transfer 2 blastice,beta 0
    7.mj/18 Petrova dr.😍
    Ovaleap 225,150, cetrotide
    18oocita,icsi 12,smrznuta 1 blastocista Fet 2.mj/19 uz estrofem,beta 0
    9mj/2019 kbc ST(dr.Marusic 🤮)
    Bemfola 150,225,150, Cetrotide
    transfer 8stanicnog beta 0
    2/20 fet (dr.Budimir) blastociste beta 0
    Vracam se kod dr.😍

  • Avatar En@

    En@

    Broj poruka: 167

    Prijavi adminu

    *bolje je odmirovat

    Ja 32,AMH 26,8, hipotireoza, endometriom L.j 1,8
    On 41,oligoasthenozospermia
    3.mj/18 Petrova (dr.Vrcic 😍)
    menopur 150,225, cetrotide
    14 oocita,icsi 4,transfer 2 blastice,beta 0
    7.mj/18 Petrova dr.😍
    Ovaleap 225,150, cetrotide
    18oocita,icsi 12,smrznuta 1 blastocista Fet 2.mj/19 uz estrofem,beta 0
    9mj/2019 kbc ST(dr.Marusic 🤮)
    Bemfola 150,225,150, Cetrotide
    transfer 8stanicnog beta 0
    2/20 fet (dr.Budimir) blastociste beta 0
    Vracam se kod dr.😍

  • Ellaz

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Evo curke da se javim, na kraju su mi radili klasicnu konizaciju.  Danas mi je drugi dan u bolnici. Lezim i odmaram. Ne boli previse imam osjecaj kao da cu svaki cas dobit mengu. Tu i tamo si malo prosetam po hodniku polako i malim koracima. Nadam se da cu ici doma u ponedjeljak.. Kako ste vi podnjeli oporavak? Jeste bile na bolovanju? Doktora jos nisam vidjela pa ne znam koliko su mi odrezali. Anestezija je nesto zakon nisam mogla vjerovat kako te osamuti nemam pojma kad sam zaspala, nisam ni osjetila kad su me u sobu dovezli ni vozili po bolnici.. :) na kraju ne moram vam ni pricat koliko me je bilo strah, a i dalje me je strah jer zelim danas sutra rodit.. 

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Ellaz

    Evo curke da se javim, na kraju su mi radili klasicnu konizaciju. Danas mi je drugi dan u bolnici. Lezim i odmaram. Ne boli previse imam osjecaj kao da cu svaki cas dobit mengu. Tu i tamo si malo prosetam po hodniku polako i malim koracima. Nadam se da cu ici doma u ponedjeljak.. Kako ste vi podnjeli oporavak? Jeste bile na bolovanju? Doktora jos nisam vidjela pa ne znam koliko su mi odrezali. Anestezija je nesto zakon nisam mogla vjerovat kako te osamuti nemam pojma kad sam zaspala, nisam ni osjetila kad su me u sobu dovezli ni vozili po bolnici.. :) na kraju ne moram vam ni pricat koliko me je bilo strah, a i dalje me je strah jer zelim danas sutra rodit..


    Ej ne moj da te strah..klasicnu konizaciju san prosla prije 3god..rodila san proslu god..zatvorena ko beton do kraja plus to mi je bila treca trudnica…na dan termina puka vodenjak pravac bolnica trudova nisan imala radala na drip nikakoooo se otvoriti…rekli su mi da taj grlic nakon konizacije zna tako cvrst biti da se ako zena zatrudni na porodu jakooo sporo otvara..radala san cili dan..prijasnje trudnoce rodila sekundarno i skrozzz prirodno..na bo san bila mj.dana..nema sidenja nema aktivnosti..drzi se toga…kasnije sve pet…i evo nakon ovog poroda i pada imuniteta nako 3god cistih nalaza vratilo se i sad je cin 1..sad se lijecin iden na kri terapije cerviksa radin na imunitetu pa ce mo vidit papu u 12mj.ponavljam..sretno i samo hrabroo..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.