Letz

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Ellaz

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Dobro večer drage cure. Vidim nažalost jako puno vas je bilo na letz konizaciji. Pa bi se ja malo ovdje informirala. Jako me je strah.. Idem 22.8.(petak) Zanima me sta ste ponijele u bolnicu na taj jedan dan? Zanima me da li ste dobile od svoje ginekologice neko bolovanje. Meni moja kaze da nema potrebe da se vec u ponedjeljak mogu vratit radit. Malo sam skepticna u vezi toga..

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Ja nemam iskustvo s letz ali imam s konizacijom i sad ne nazalost ceka nakon 3god krio metoda tkz tekucim dusikom jer san konizaciju radila pa nije tu puno grluca ni ostalo a hvala Bogu nismo ovaj puta tako daleko posli naj manje invazivno stanje je…tako da ne bi znala za letz al citajuc oporavak je brz i puno manje bolan od klasicne konizacije….sretno

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar coco

    coco

    Broj poruka: 163

    Prijavi adminu

    Ellaz draga, ne treba te biti strah, ustvari bi trebala jedva cekati da to rjesis. 
    11/2016 CIN III i letz mi je radio jedan divan doktor, bilo je jako brzo i jedva da ista osjetis, sestra te pripremi, namjesti, doktor pikne anesteziju prvo, igla ko igla, osjetis ali nije da boli, sam postupak traje mozda 2 min ,osjetis malo toplinu i naravno neugodan miris spaljenog mesa (sorry), ostave te trenutak da dodjes sebi i ako si u redu, u sobu za dnevnu bolnicu cca sat-dva. Ponesi spavacicu (mozda ce ti je i oni dati..), šlape  i uložak. Ja sam nastavila normalno sa svakodnevnim zivotom, bez ikakva odmora/bolovanja jedino bez treninga mjesec dana..  Koliko se sjecam to je to, sretno i nema straha 😘

  • MamaWannaBe

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Kolegic je nakon “spaljivanja” dobila bolovanje 10 dana.. i rekli su joj da se 3-4tj. suzdrzi od odnosa. A nekie vece aktivnosti tek nakon tjedan dana… 
    Sretno!

  • Avatar En@

    En@

    Broj poruka: 167

    Prijavi adminu

    Ja 32,AMH 26,8, hipotireoza, endometriom L.j 1,8
    On 41,oligoasthenozospermia
    3.mj/18 Petrova (dr.Vrcic 😍)
    menopur 150,225, cetrotide
    14 oocita,icsi 4,transfer 2 blastice,beta 0
    7.mj/18 Petrova dr.😍
    Ovaleap 225,150, cetrotide
    18oocita,icsi 12,smrznuta 1 blastocista Fet 2.mj/19 uz estrofem,beta 0
    9mj/2019 kbc ST(dr.Marusic 🤮)
    Bemfola 150,225,150, Cetrotide
    transfer 8stanicnog beta 0
    2/20 fet (dr.Budimir) blastociste beta 0
    Vracam se kod dr.😍

  • Avatar En@

    En@

    Broj poruka: 167

    Prijavi adminu

    Nista nisam osjetila ni krvarila nista nista koji god me gin gledao poslije hvalio je njen rad.750kn a posao odraden savrsenooooo.njezin tata je bio najjj u tome i nju je bas izucio

    Ja 32,AMH 26,8, hipotireoza, endometriom L.j 1,8
    On 41,oligoasthenozospermia
    3.mj/18 Petrova (dr.Vrcic 😍)
    menopur 150,225, cetrotide
    14 oocita,icsi 4,transfer 2 blastice,beta 0
    7.mj/18 Petrova dr.😍
    Ovaleap 225,150, cetrotide
    18oocita,icsi 12,smrznuta 1 blastocista Fet 2.mj/19 uz estrofem,beta 0
    9mj/2019 kbc ST(dr.Marusic 🤮)
    Bemfola 150,225,150, Cetrotide
    transfer 8stanicnog beta 0
    2/20 fet (dr.Budimir) blastociste beta 0
    Vracam se kod dr.😍

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Ne znam za LETZ i kako to ide po bolnicama, ali ja sam ti prije kojih 8 godina bila na laseru u poliklinici Vili zbog CIN III i VAIN IV. Dobila lokalnu unutra na tri mjesta (injekcija) i brzo je to sve bilo gotovo.. takodjer sam mogla osjetiti taj neugodan miris i malo je cak i zabolilo mjestimicno, ali nistra prestrasno. Nakon toga oporavak par tjedana, bez odnosa, nosila uloske zbog zuckastog iscjedka i to je to. Sretno!!!

    Be the change you wish to see in the world..


  • Ellaz

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Hvala curke, stvarno ste mi dale utjehe.. Nadam se da ce moja ginekologica odobrit mi bolovanje nisam neka mimoza, ali me strah ipak radim u velikom trgovackom lancu gdje se stvarno nateglimo robe i imamo komoru na - 23.. 

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    En@ biopsija je nesto dr.to je uzimanje komadica tkiva za analizu da se utvrdi o kojem je stupnju cina uopce rijec..konizacija klasicna ili letz je otklanjanje tog tkz bolesnog tj zahvacenog tkiva…ja sam prosla klasicnu nakon cina 3 i evo nakon 3god imam ponovo los papa nalaz sad cu ici putem krio metode…sve u svemu naj tezi oporavak je od klasicne konizacije sve ovo dr je puno lakse i brze..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar En@

    En@

    Broj poruka: 167

    Prijavi adminu

    I meni je bila letz tom omocom je skinula sve,imala sam cin3,iza toga nalaz ko suza

    Ja 32,AMH 26,8, hipotireoza, endometriom L.j 1,8
    On 41,oligoasthenozospermia
    3.mj/18 Petrova (dr.Vrcic 😍)
    menopur 150,225, cetrotide
    14 oocita,icsi 4,transfer 2 blastice,beta 0
    7.mj/18 Petrova dr.😍
    Ovaleap 225,150, cetrotide
    18oocita,icsi 12,smrznuta 1 blastocista Fet 2.mj/19 uz estrofem,beta 0
    9mj/2019 kbc ST(dr.Marusic 🤮)
    Bemfola 150,225,150, Cetrotide
    transfer 8stanicnog beta 0
    2/20 fet (dr.Budimir) blastociste beta 0
    Vracam se kod dr.😍

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.