Kvržice kod beba

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

dea32

Broj poruka: 1561

Prijavi adminu

Denisa, ovo sto opisujes je normalno za bebu te dobi.. To je od tvojih hormona. 

[lilypie.com]

[lilypie.com]

• Minči

Broj poruka: 3

Prijavi adminu

Drage mame i mene zanima to sto se tice tih kvrzica i oteklina,moja beba je stara samo 9 dana i ispod lijeve bradavice ima malo nateceno ili poput kvrzice,sta da radim ima li sta da se moze mazati ili sta slicno da bi to spalo???

• Minči

Prijavi adminu

I moja beba stara je tek 15 dana i isto ima ispod lijeve bradavice kvrzicu velicine ljesnjaka,neboli ga na dodir i seta ispod ruke,sta uciniti??

• meriii

Prijavi adminu

Lana9

Pozdrav svim mamicama! Nisam znala gdje bi pitala, pa otvaram novu temu. Ako ima već negdje nešto slično, samo mi recite pa ću pobrisati i tamo postaviti pitanje.
    Da li ima netko iskustva sa kvržicama kod bebe.
    Moja curica će uskoro 6 mjeseci i neki dan nakon kupanja sam joj osjetila ispod desne bradavice potkožnu kvržicu. Koliko sam skužila, to je ne boli. Pomična je i tvrda. E sad, zvala sam pedijatricu i rekla mi je da je to normalno da su to hormoni.
    Dali ima možda netko iskustva s time? Malo sam zabrinuta, nisam pametna što da radim.
    Hvala unaprijed na odgovorima!
    Pozdrav od mene i Mie!

Pozdrav draga Lana možeš li mi se javiti pošto i kod moje bebe isto tako dobro bi mi došao odgovor sta ste vi uradli ili je prošlo samo.od sebe Veliki pozdrav

• meriii

Prijavi adminu

mama1990

Lana9 da li si otkrila sta je bebi bilo i moja ima isto sinoc napipala mozes li se javiti

I mene zanima istoo i kod moje bebe imal pronasla sam prije par dana 

• meriii

Prijavi adminu

Minči

Drage mame i mene zanima to sto se tice tih kvrzica i oteklina,moja beba je stara samo 9 dana i ispod lijeve bradavice ima malo nateceno ili poput kvrzice,sta da radim ima li sta da se moze mazati ili sta slicno da bi to spalo???

Pozdrav i kod moje bebe ima isto 9mjeseci ima pa sam se zabrnula jako sta ste vi radili jeli prošlo vašu bebu to?? L.p

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.