Kvržice kod beba

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    Denisa, ovo sto opisujes je normalno za bebu te dobi.. To je od tvojih hormona. 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Minči

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Drage mame i mene zanima to sto se tice tih kvrzica i oteklina,moja beba je stara samo 9 dana i ispod lijeve bradavice ima malo nateceno ili poput kvrzice,sta da radim ima li sta da se moze mazati ili sta slicno da bi to spalo???

  • Minči

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    I moja beba stara je tek 15 dana i isto ima ispod lijeve bradavice kvrzicu velicine ljesnjaka,neboli ga na dodir i seta ispod ruke,sta uciniti??

  • meriii

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Lana9

    Pozdrav svim mamicama! Nisam znala gdje bi pitala, pa otvaram novu temu. Ako ima već negdje nešto slično, samo mi recite pa ću pobrisati i tamo postaviti pitanje.
    Da li ima netko iskustva sa kvržicama kod bebe.
    Moja curica će uskoro 6 mjeseci i neki dan nakon kupanja sam joj osjetila ispod desne bradavice potkožnu kvržicu. Koliko sam skužila, to je ne boli. Pomična je i tvrda. E sad, zvala sam pedijatricu i rekla mi je da je to normalno da su to hormoni.
    Dali ima možda netko iskustva s time? Malo sam zabrinuta, nisam pametna što da radim.
    Hvala unaprijed na odgovorima!
    Pozdrav od mene i Mie!


    Pozdrav draga Lana možeš li mi se javiti pošto i kod moje bebe isto tako dobro bi mi došao odgovor sta ste vi uradli ili je prošlo samo.od sebe Veliki pozdrav

  • meriii

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    mama1990

    Lana9 da li si otkrila sta je bebi bilo i moja ima isto sinoc napipala mozes li se javiti


    I mene zanima istoo i kod moje bebe imal pronasla sam prije par dana 

  • meriii

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Minči

    Drage mame i mene zanima to sto se tice tih kvrzica i oteklina,moja beba je stara samo 9 dana i ispod lijeve bradavice ima malo nateceno ili poput kvrzice,sta da radim ima li sta da se moze mazati ili sta slicno da bi to spalo???


    Pozdrav i kod moje bebe ima isto 9mjeseci ima pa sam se zabrnula jako sta ste vi radili jeli prošlo vašu bebu to?? L.p

  • Sandra997

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    meriii

    Minči

    Drage mame i mene zanima to sto se tice tih kvrzica i oteklina,moja beba je stara samo 9 dana i ispod lijeve bradavice ima malo nateceno ili poput kvrzice,sta da radim ima li sta da se moze mazati ili sta slicno da bi to spalo???

    Pozdrav i kod moje bebe ima isto 9mjeseci ima pa sam se zabrnula jako sta ste vi radili jeli prošlo vašu bebu to?? L.p


    Pozdrav dame, 
    Priključujem se temi
    Moja beba ima 3 meseca i pojavila joj se kvržica na dlanu pomera se i ne boli je zna li neko šta je

    Hvala unapred 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.