Krvarenje u ranoj trudnoci

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar larimara

    larimara

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    Pozdrav novopecenim trudnicama,a i onim “starijima” imam jedno pitanje,mozda je neka od vas slicno dozivjela…
    Trenutno sam trudna sveg 6 tjedana. Neki dan sam imala neko manje krvarenje koje je stalo,krv je bila svijetla. Jucer opet,krv, ali smeda mozda je to ista krv od ranije koja je naknadno iscurila?
    Trosim progesteron vaginalno.
    Ima li netko slicno iskustvo? Kako je proslo? Napominjem da sam prije 2 mjeseca imal spontani koji je tako poceo,smeckastim krvarenjem pa sam zato sad u panici. Nisam otisla doktoru posto je vikend,a bezveze mi je na hitnu jer nemam bas nikakvih bolova…
    Sto napraviti?

  • Avatar marina93

    marina93

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    I ja sam imala isto krvarenje na pocetku trudnoce. Nekad je to bila svijetlija krv, a nekad smeđa, ali naravno ne svaki dan tako. Kako sam citala, to je normalno u tako ranim pocecima, implantacijsko krvarenje. Također takvo bi se krvarenje moglo dogoditi kada bi inace trebala dobiti mjesecnicu. Po meni , ne bi trebala imati nikakvih problema ,smeđa krv je zapravo stara krv,  ali ako sumnjas bilo sta , najbolje ic kod ginekologa. 
    Sretno 

  • Avatar larimara

    larimara

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    marina93


    I ja sam imala isto krvarenje na pocetku trudnoce. Nekad je to bila svijetlija krv, a nekad smeđa, ali naravno ne svaki dan tako. Kako sam citala, to je normalno u tako ranim pocecima, implantacijsko krvarenje. Također takvo bi se krvarenje moglo dogoditi kada bi inace trebala dobiti mjesecnicu. Po meni , ne bi trebala imati nikakvih problema ,smeđa krv je zapravo stara krv,  ali ako sumnjas bilo sta , najbolje ic kod ginekologa. 
    Sretno 

    Hvala marina 93!
    Nadajmo se najboljem! Sutra vadim betu pa ce stvar biti jasnija, a u utorak ionako imam redovni pregled…

  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Draga larimara, svoje pitanje možete postaviti u već otvorenim temama:
    https://klokanica.24sata.hr/forum/trudnoca/trudnoca-38/rozni-iscjedak-u-6tjednu-1542 [klokanica.24sata.hr]
    https://klokanica.24sata.hr/forum/trudnoca/trudnoca-38/menstruacija-ili-implatkrvarenje-1059 [klokanica.24sata.hr]
    https://klokanica.24sata.hr/forum/trudnoca/trudnoca-38/smedi-iscjedak-u-ranoj-trudnoci-130 [klokanica.24sata.hr]

  • Tejci000

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav, ovo mi je prva trudnoca, sada sam usla u 6tjedan. Prije 4 dana sam dobila smedi iscjedak, odmah sam otisla na hitnu, vidjela se samo gestacijska vrecica normalne velicine bez ploda, mada mi je ginekolog kada sam bila na pregledu rekao da mi je tu i zumanjcana vrecica, a sada se nije vidjela i upuceno mi je mirovanje i Duphaston 3*1. Jucer mi se pojavila cista krv s malo bolova kao neko zatezanje u maternici, takoder sam otisla na hitnu. Na uzv mi je jos uvijek gestacijska koja je malo narasla, dr je rekao da ce najvj sljediti spontani ali da mi sa sigurnoscu ne moze rec i da nastavim s mirovanjem. Medutim meni su jos uvijek sike natecene i bolne, te jutarnje mucnine a i krv  se smanjila, pa me zanima vase misljenje i da li je netko imao slicno iskustvo?

  • mina1004

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Zdravo svima 5tj. sam trudnoce,na uz se ne vidi trudnoca vec samo pretpostavljsju da je cista zutog tijela.Imam krvarenje od svijetle roze do tamno smedje boje pojavi se i par ugrusaka malih,doktorica je posumnjala i na vanmatericnu ali su mi rekli ipak da sacekam 7 dana pa da ponovim uz.
    Sada mi je najvececi strah ta izvanmatericns trudnoca,da li je jod neko imao iskustva sa tim i kako je zavrsilo ?
    Da dodam prije 7 mjeseci sam imala missed ab 
    Hvala i lp.

  • Katariina

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Bok ženice! Nakon dugog pokusavanja da zatrudnim i neuspjele potpomognute trudnoće, nakon 5 god braka sada uspijemo prirodno.. i odem doktoru plod je tu kako i treba sve ali dobila sam trombofiliju..odma me stavio svaki tjedan na intralipid infuzije.. i svaku vecer se moram bockat u stomak i piti progrestan i vaginalete.. i preksinoc prokrvarim s ugrušcima.. jucer odem na hitan pregled krvarenje nije ok,zbog hematoma.. a beba jest.. i stavio me na strogo mirovanje 3 tjedna.. malo sam nemirna i sve se bojim,pa me zanima dal je ijedna od vas slicno prosla?

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.