krvarenje u ranoj trudnoci

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Wonderland19

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    Anamarina jako mi je zao sto kroz ove strahove moras prolaziti! Ja sam za proslu trudnocu znala da nece bit dobro jer se beta nije pravilno duplala… tako da po meni ima smisla izvadit ju…
    u ovoj trudnoci sam malo krvarila, iako sam bila debelo podebljana progesteronom i vaginalno i pila duphastone 3×1, vjerojatno bi to bilo puno jace da nisam sve to uzimala! Meni su bili rekla ako prokrvarim da odmah  popijem 4!

    [lilypie.com]

  • morg. ana

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    popodne je ispalo iz mene nekaj velicine pola dlana, izlijev krvi i odmah sam znala da nije dobro… i eto nazalost, spontani.  ostala samo gest. vrecica s kojom sutra moram na kiretazu 

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Uzas, bas mi je zao  drzi se.

    Iako nije nikakva utjeha, ako se vec moralo desiti, bolje i sad nego kasnije. 

    Be the change you wish to see in the world..


  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Posto se ne moze editirati komentar, htjela sam nadodati.. ono sto je grozno, kad vec odes na pregled i cujes srce i na kraju se desi to sto se desi.. ja sam imala prvi pregled sa 7tj po zm, al tad se nije vise nista vidjelo, samo da je spontani poceo, taj isti dan sam vec krvarila jos prije pregleda. Kod mene je vjerojatno bila puno manja trudnoca odnosno plod se puno ranije prestao razvijati.

    Be the change you wish to see in the world..


  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Žao mi je jako,nadala sam se da će ipak bit dobro,drži se !

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • makii

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Zadnja menstr 28.09 nakon 20 dana radila test pozitivan nakon toga desetak dana krvarila 6 dana čisto krvarenje bez urušaka nakon toga radila test bio pozitivan juče odem na ultrazvuku kaže nema trudnoce molim imate li takvo iskustvo

  • Avatar Marija.1994

    Marija.1994

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    makii

    Zadnja menstr 28.09 nakon 20 dana radila test pozitivan nakon toga desetak dana krvarila 6 dana čisto krvarenje bez urušaka nakon toga radila test bio pozitivan juče odem na ultrazvuku kaže nema trudnoce molim imate li takvo iskustvo


    Vjerojatno biokemijska.

    👱🏼‍♀️28 🧔🏼38
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.