Kontracepcijske pilule i trudnoca

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ljeto777

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Jel ima koja da je ostala trudna uz pilule i da je uz to redovito krvarila?imala sam mengu prije tjedan dana i preslika na novu kutiju i evo u strahu sam da sam trudna,cesto osjećam micanje po stomaku

  • Avatar Tonka185

    Tonka185

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    Ako si propustila pilulu mogucnost za trudnocu postoji.ako si i zatrudnila sigurno ti se dijete ne mice u trbuhu.

    [lilypie.com]

  • ljeto777

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Zadnju pilulu nisam popila tj ispala mi je i nisam ju mogla pronaći s bio je vikend i nisam mogla dobit svog dr.al to ke bičo prije 2 mjesto taj mjesec sam pila 20 dana umjesto 21 i napravila 7 dana pauze 

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Draga,trudnoća je moguća ali micanje bebe u trbuhu ako i je došlo do trudnoće nikako nije moguće osjetiti tako rano. Pišni test i riješi se dileme..

  • ljeto777

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Radila test negativan

  • lady55

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Večer zenee
    Evo ovako pijem lindynette 20 
    Završavam sa 3. Kutijom
    Prošli mjesec sam zaboravila popiti 20. Tabletu(nisam ju uopće popila) vec sam sutra dan popila 21. Napravila 7 dana pauze i 8. Dan pocela sa tom trecom kutijom 
    U toj trećoj kutiji zaboravila sam 5. Tabletu al sam ju popila 14 sati kasnije
    Ovaj mjesec sam imala cesce odnose 
    I sad par dana prije nego sto trebam dobiti pojavio mi obilan bijelo proziran iscjedak koji nekada ima smedje tragove 
    Zanima me dali je moguća trudnoca dali se neka nasla u sličnoj situaciji 
    Hvala lijepa 

  • ljeto777

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Hej ovo sto di zaboravila 20 nije rizicno ali mislim da ako tsko zaboravid dan podlje 2 pijes redovnu i zaboravljenu.zaboravljenu cim se sjetim.cula sam da je najbitnije prvih 7 pilula popiti 

  • ljeto777

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Sori malo me zeza tipkovnica

  • Ljeto2019

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav, imala sam odnose 14.4 pijem kontracepcijske pilule Yasmin vec 2mj, decko i ja smo imali odnose 14.4, a prije 10 dana sam popila tabletu 2h kasnije jer sam zaboravila inace je uzimam u 21h svaki dan, no nekad zaboravim i popijem pola sata ili sat kasnije, zanima me da li mogu ostati trudna ako je decko ejakulirao u mene, a popila sam tabletu dan ranije u tocno vrijeme i tjedan dana prije odnosa sam je pila u isto vrijeme oko 21h. 

  • ines34

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    pozdrav, pijem lyindinette 20 vec dvije godine i nakon pauze zaboravila sam popiti prve dvije tablete trecu cetvrtu jesam i petu sam zaboravila i popila unutar 12 h i sestu sam popila na vrijeme i imala sam spolni nezasticeni odnos, da li postoji mogucnost trudnoce s obzirom na propustene tablete ili je samo vazno da se popije tableta na dan spolnog odnosa i dan nakon sam popila tabletu na vrijeme

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.