Koliko vam je trebalo "truda" za drugu trudnoću?

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Marina95

    Broj poruka: 71

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage ženice,
    malo sam u banani 😞, potreba mi je porazgovarati s nekim, a s druge strane mi se ne razgovara ni sa kime, pa odlučih pisati svima vama koje ste ovo prošle ili prolazite.
    Počeli smo raditi na drugoj bebici, prvo se “primilo” iz prve.
    Prošli mjesec i ovaj, ništa. Evo, danas, točno u dan, vještica stigla…. Baš sam tužna, bila sam sigurna da je to to jer sam imala i neke simptome, očito umišljene.
    Nalaz papa testa uredan, bila na redovnoj kontroli,sve ok.

    Koliko je vama trebalo za ostvarenje druge trudnoće?

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2862

    Prijavi adminu

    Marina95

    Pozdrav drage ženice,
    malo sam u banani 😞, potreba mi je porazgovarati s nekim, a s druge strane mi se ne razgovara ni sa kime, pa odlučih pisati svima vama koje ste ovo prošle ili prolazite.
    Počeli smo raditi na drugoj bebici, prvo se “primilo” iz prve.
    Prošli mjesec i ovaj, ništa. Evo, danas, točno u dan, vještica stigla…. Baš sam tužna, bila sam sigurna da je to to jer sam imala i neke simptome, očito umišljene.
    Nalaz papa testa uredan, bila na redovnoj kontroli,sve ok.

    Koliko je vama trebalo za ostvarenje druge trudnoće?


    Nisam ti mjerodavna rodila prije godinu i evo prvi ciklus ostala trudna… uzela sam lh trakice mjerila bazalnu i taj ciklus ostala trudna …polako morate prvobit opusteni i vjerujem da je evo sljedeci ciklus vas😍

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Marina95

    Broj poruka: 71

    Prijavi adminu

    Nekako mi se čini da moja aplikacija “fula” ovulaciju.
    I prvi puta kad sam ostala trudna se ispostavilo da je ovulacija bila kasnije, pa se i trudnoća vodila 2 tjedna manja i termin poroda. Moguće da je i do toga, jer ja sam se fokusirala na te “dane ovulacije” po menstrualnom kalendaru. Očito treba raditi cijeli mjesec. 🤣

    Nadam se, hvala na podršci ❤️

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2862

    Prijavi adminu

    Marina95

    Nekako mi se čini da moja aplikacija “fula” ovulaciju.
    I prvi puta kad sam ostala trudna se ispostavilo da je ovulacija bila kasnije, pa se i trudnoća vodila 2 tjedna manja i termin poroda. Moguće da je i do toga, jer ja sam se fokusirala na te “dane ovulacije” po menstrualnom kalendaru. Očito treba raditi cijeli mjesec. 🤣

    Nadam se, hvala na podršci ❤️


    Kupite si lh trakice ja sam si kupila one step na stranici minus i plus 25 komada il 20 i dobila 3 testa gratis za trudnocu ona najosjetljivija ..od 10 mlu i platila to sa postarinom 20 e… odlicne su i svaki put kad sam ih koristila ostala sam od prve trudna … sretno i javite se😊

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Marina95

    Broj poruka: 71

    Prijavi adminu

    Baš gledam na stranici, jesu to ove zeleno bijele? Ima set od 35 kom 15€.

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2862

    Prijavi adminu

    Marina95

    Baš gledam na stranici, jesu to ove zeleno bijele? Ima set od 35 kom 15€.


    Da da ali je postarina malo skuplja uzmite si one kaj dobite i 3 testa gratis te zelene su najbolje

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Simbalija

    Simbalija

    Broj poruka: 1178

    Prijavi adminu

    Marina, ja da sam se seksala samo u vrijeme kada bi mi ovulacija bila prema menstrualnom kalendaru ili kako smo učili u školi, nikada ne bih ostala trudna. Potrebno je pratiti simptome, bazalnu temperaturu, iscjedak, koristiti Lh trakice. U prvoj trudnoći sam koristila samo metodu bazalne temperature, ovulacija mi je bila na 25.dan u skoro pa savršenim ciklusima od 30 dana. 

    👩🏻33 🧔🏼34 👶🏻 4
    MTHFR homo, PAI 4G/5G heterozigot
    Kariogrami uredni, MM 01/24 astenozoospermija
    AMH 1,71 ng/ml, ostali nalazi ok
    12/22 blighed ovum 💔
    07/23 missed abortium 💔
    11/23 blighed ovum 💔
    2/24 konzultacije KBC_Ri —03/24 histeroskopija

  • Marina95

    Broj poruka: 71

    Prijavi adminu

    Simbalija, e tak sam i ja prošli mjesec. Nekako sam bila sigurna da moram pratiti te dane I da je to,to. A,velim i prva trudnoća mi se vodila kao 2 tjedna manja zbog kasnije ovulacije. 
    A,ništa,ništa kaže muž, svaki dan najbolje. 🤣🤣🤣

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.