Koliko jajnih stanica i embrija nakon stimulacije

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mrva1986

    Broj poruka: 406

    Prijavi adminu

    Vaki

    Mob. mi ispravlja sam. Pisala sam da ti nije puno značio za zrelost. Na koju veličinu folikula si dobivala štopericu?


    U petrovoj na svakojake od 17 do 20 mm. Alebica nisam ispitivala o velicini, on ima totalno drugaciji pristup, vodio se vodecim folikulima i njih je pratio, druge mi nije ni nabrajao, odmah je rekao da na njih ne racuna, ja mislim da meni ta elonva odgovara jer s njom jedino i dobim zrele stanice. Neznam dal to petrova uopce ima

  • Mrva1986

    Broj poruka: 406

    Prijavi adminu

    A i elonva je blagoslov nakon onih silnih igala i mijesanja sprica, piknes i 5 dana zaboravis na pikanje i opustis se

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Evo pridruzujem se sa nasom sretnom kombinacijom. Prije toga losa kombinacija stimulacije menopura 150 i orgalutrana sa samo 4 js, od toga se razvio 1 embrij 3.dan.
    1) Koja vam je dijagnoza?
    Habitualni pobacaji kod mene nepoznat uzrok, PAI-1 heterozigot, AMH plodnost smanjena. Muz astenozoospermija.
    2) Kakvu ste stimulaciju dobivali, broj potrošenih gonala, menopura, Puregona ili sl. ?
    U 2.stimulaciji - 1 alonva + jedan gonal 225 10dc, orgalutran od 7-10dc. Stoperica Ovitrelle. 
    3) Godine zene?
    32 kad sam bila na stimulaciji
    4) Broj dobivenih jajnih stanica?
    8js 
    5) Broj dobivenih embrija?
    7 oplođenih, 6 doslo do 3.dana, 3 blastice. 
    6) Broj vracenih embrija?
    1 blastica 
    7) Broj zamrznutih embrija?
    2 blastice
    8) Koja klinika/poliklinika?
    Kbc Rijeka
    9) Rezultat postupka? 
    Neuspjesni transferi 1. (01/19) i 2. (3/19) blastice, uspješan FET 3. blastice u 5/2019.
    Sretno svima! 

    [tickerfactory.com]

  • Riba

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Moj prvi Ivf postupak,nakon 3 godine nemogucnosti prirodnim putem,prije ivf pokusali smo sa klomifemom i femarom,prirodno prateci ovulaciju bez ikakvog uspjeha..13.6. krecemo u prvi ivf,osim mojih blago policisticnih jajnika i malo slabiji spermiogram sve ostalo uredno..terapija kod ivf je bila bemfola i cetrotide i stoperica..od 10js aspirirano 4,vracena 2,2 nisu bila dobra…16dc test pozitivan,beta 95,nazalost 19dc beta pada na 54,te se opet dan nakon vraca na 95,cijelo to vrijeme sam bila utrogestan..sad cekam ponovno vadjenje bete..jer nije u redu da je bila ok pa pala pa opet porasla…zasad je to moja prica..kbc Split

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    1) Koja vam je dijagnoza? spermiji se dobiju punkcijom
    2) Kakvu ste stimulaciju dobivali, broj potrošenih gonala, menopura, Puregona ili sl. ?
    1. Bemfola svaki dan 200iu, cetrotide i ovitrelle, 6 stanica, jedna oplodjena , dvostanicna na 2. dan i nista
    2.Gonal F, 225iu 3 dana zatim 150ii, cetrotide, ovitrelle, opet 6 ili 7 stanica, jedna oplodjena, trostanicna na 2.dan i nista
    3. Puregon 225 iu svaki dan, orgalutran, brevactid, 6 ili 7 stanica (mislim da je bilo 6), 4 zrele, 3 oplodjene, dvije osmostanicne vracene i jedna se primila, 3. zametak nije dosao do 5. dana
    3) Godine zene?37 pa 38
    4) Broj dobivenih jajnih stanica? 6-7 svaki put, folikula 7-10

    [lilypie.com]

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    1) Koja vam je dijagnoza?
    Los spermiogram, nakon drugog postupka zbog poboljsanja spermio. radim hsg rezultat oba jajovoda zacepljena(iako kazu da to nije 100% ali posto u 3 god nikada nije doslo do trudnoce vjerujem da je nalaz tocan)
    2) Kakvu ste stimulaciju dobivali, broj potrošenih gonala, menopura, Puregona ili sl. ?
    1. Bemfola prvih 5 dana 250 (ili 225 nz kako sad tocno) , 1 dan bemfola 150… ostalih 5-6 dana bemfola 75 i cetrotide, ovetrile
    3) Godine zene?
    4) Broj dobivenih jajnih stanica?
    5) Broj dobivenih embrija?
    6) Broj vracenih embrija?
    7) Broj zamrznutih embrija?
    8) Koja klinika/poliklinika?

    9) Rezultat postupka? 

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    1) Koja vam je dijagnoza?
    Los spermiogram, nakon drugog postupka zbog poboljsanja spermio. radim hsg rezultat oba jajovoda zacepljena(iako kazu da to nije 100% ali posto u 3 god nikada nije doslo do trudnoce vjerujem da je nalaz tocan)
    2) Kakvu ste stimulaciju dobivali, broj potrošenih gonala, menopura, Puregona ili sl. ?
    1. Bemfola prvih 5 dana 250 (ili 225 nz kako sad tocno) , 1 dan bemfola 150… ostalih 5-6 dana bemfola 75 i cetrotide, ovetrile stoperica
    2. Bemfola 150 9 ili 10 dana, sa tim da je od 7 ili 8 dan isao cetrotide, 1 dan befola 75 i ovetrile stoperica
    3. Bemfola 150 svo vrijeme 10 ili 12 dana nz tocno, od 6 dana cetrotide, ovetrile( nz jel tocno pisem 😂😂)
    3) Godine zene?
    Prva 2 postupka 25god., 3 postupak 26.god
    4) Broj dobivenih jajnih stanica?
    1. 5 stanica
    2. 10 stanica
    3. 15 stanica
    5) Broj dobivenih embrija?
    1. 2 embrija
    2. 1 blastica
    3. 2 blastice
    6) Broj vracenih embrija?
    Kao sto pise pod br 5
    7) Broj zamrznutih embrija?
    Nista
    8) Koja klinika/poliklinika?
    Vinogradska
    9) Rezultat postupka? 
    Nista

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    Babylove

    1) Koja vam je dijagnoza?
    Los spermiogram, nakon drugog postupka zbog poboljsanja spermio. radim hsg rezultat oba jajovoda zacepljena(iako kazu da to nije 100% ali posto u 3 god nikada nije doslo do trudnoce vjerujem da je nalaz tocan)
    2) Kakvu ste stimulaciju dobivali, broj potrošenih gonala, menopura, Puregona ili sl. ?
    1. Bemfola prvih 5 dana 250 (ili 225 nz kako sad tocno) , 1 dan bemfola 150… ostalih 5-6 dana bemfola 75 i cetrotide, ovetrile
    3) Godine zene?
    4) Broj dobivenih jajnih stanica?
    5) Broj dobivenih embrija?
    6) Broj vracenih embrija?
    7) Broj zamrznutih embrija?
    8) Koja klinika/poliklinika?

    9) Rezultat postupka?


    Ovaj mi je pobjegaonprije reda pa zanemarite

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Riba - kako to da nisi vaginalno stavljala utrogestane? Tako se bolje apsorbiraju. Možda sam krivo shvatila. 
    Babylove - dobro reagiraš na Bemfolu, no pošto nije došlo do trudnoće hoćete li mijenjati lijek? 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    Vaki

    Riba - kako to da nisi vaginalno stavljala utrogestane? Tako se bolje apsorbiraju. Možda sam krivo shvatila.
    Babylove - dobro reagiraš na Bemfolu, no pošto nije došlo do trudnoće hoćete li mijenjati lijek?


    Mislim da ne  jer zadnji postupak riskirati sa isprobavanjem novog ljeka i nije bas nesto.. mislim da cemo samo ponoviti zadnju stimulaciju.. a do trudnoce tko zna zasto nije doslo i zasto smrzli nikad nemamo.. mozda je stvarno zbog jako niskog D vitamina koji sam vadila tek sad nakon 3 neuspjeha

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.