Kokosovo ulje u prehrani bebe

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tinna1410

    Tinna1410

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima,
    zanima me ako se moze koristiti kokosovo ulje hladno presano u pripremi jela za 8-mj bebu. Ako ne kada se moze.
    Jer radje bi koristila recimo to nego kupljni maslac u trgovini tipa meggle i sl. 
    Kupila sam i shea maslac koji znam da mogu koristiti, ali cekam ga da stigne. Na kokosovom bi za pocetak mozda neke vocne kasice radila.

    Ljubav najveca 7.7.2014.

  • Avatar krafnica

    krafnica

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Mislim da je kokosovo ulje bolje i kvalitetnije od svih ulja koje mi koristimo. Kad krenemo sa kasicama ja ga planiram koristit odmah…zasad ga koristimo samo u kupki ;)

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Kokos spada u orašaste plodove a oni se ne preporučaju prije navršenog 12. mjeseca. Čisto zbog alergija. S druge strane, alergije na orašasto su urođene, tak da i čekaš do 3. godine, ak je dijete alergično, dobit će reakciju.

  • Avatar Tinna1410

    Tinna1410

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Pa zato sam i pitala zbog alergija. Ali povodim se za time da nitko od obitelji nije alergican na orasaste plodove, a i to sto kazes Missha ako i je alergican alergija ce izbit kad tad, prije ili poslije. 
    A ne znam ni sama, probat cu kad navrsi 8 mozda banane malo “poprziti” na njemu, pa sve skupa zblendati..
    A sto se tice uporabe za druge stvari zakon je!!

    Ljubav najveca 7.7.2014.

  • Avatar Tinna1410

    Tinna1410

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Tinna1410


    Pozdrav svima,
    zanima me ako se moze koristiti kokosovo ulje hladno presano u pripremi jela za 8-mj bebu. Ako ne kada se moze.
    Jer radje bi koristila recimo to nego kupljni maslac u trgovini tipa meggle i sl. 
    Kupila sam i shea maslac koji znam da mogu koristiti, ali cekam ga da stigne. Na kokosovom bi za pocetak mozda neke vocne kasice radila.

    krivo sam napisala mislila sam na ghee maslac, shea je za tijelo/kozu.. :))

    Ljubav najveca 7.7.2014.

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    Evo i ja ga namjeravam uvest u prehranu ali zbog dojenja. Čula sam da je zbilja odlično… Extra djevicansko kupiti :)

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    otkrili smo magiju, u jelu, kod kupanja, bilo kakvog osipa i sl, samo malo kokosovog i sve nestaje u trenu.. u smoothie mmmmmmmm ubijamo se 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    S koliko mjeseci si im davala?Mi ga koristimo dosta dugo za nas,ja pijem kokosovo mlijeko,kuham sa kokosovim vrhnjem,radim pakunge za kosu i isto imam samo riječi hvale

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Nalah


    S koliko mjeseci si im davala?Mi ga koristimo dosta dugo za nas,ja pijem kokosovo mlijeko,kuham sa kokosovim vrhnjem,radim pakunge za kosu i isto imam samo riječi hvale

    evo nakon godine Dini, da sam znala bi i prije po malo.. možda od cca 10og mj

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.