Koji su vam najveći izazovi u odgoju djeteta?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Drage mame i tate, hvala na sudjelovanju u nagradnom natječaju. 
    https://klokanica.24sata.hr/roditelji/sretna-mama/osvojite-tecaj-prirodnog-roditeljstva-1170 [klokanica.24sata.hr]
    IvaP osvojila je program video predavanja ‘Roditeljstvo 0-6’, koji se sastoji od ukupno 15 video predavanja; Jelena.Juric.1232, anita5 i orhideja osvojili su sudjelovanje na jednom interaktivnom predavanju u Centru četvrtkom od 18 sati i pristup pripadajućem video predavanju; a Karlo, majili i sajlica pristup jednom video predavanju po svom izboru. Čestitamo!
    Pozivamo vas da nam i dalje pišete koji su vam najveći izazovi u odgoju djeteta, a vaše odgovore objavit ćemo u našoj temi s foruma.

  • otočanka

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Moje mišljenje je da s djetetom kojim se svakodnevno igramo, posvećujemo pažnju (ne pretjeranu) lakše ćemo čitati njegove misli i pratiti njegove faze i na njih reagirati. Moj dvogodišnjak zasad nema fazi ispadi bijesa, nadam se da ih i neće bit, bar ne onih svakodnevnih po 10 puta. Mogu razumjeti da ni njima nije ponekad lako i nemožemo od njih očekivati da budu idealni, nemogu oni znati dali se smiju igrati s nečim ili ne, ako im lijepo ne objasniš..kao što mu možeš objasnit da ne dira npr peglu ili nož.. tako se mogu i druge stvari objasniti i demonstrirati.
    koristim priliku kad npr šetamo i vidimo klinca koji plače, moj dvogodišnjak već sam reče kako je to ružno..
    kad ga stavim u kadicu pogleda me u oči i kaže neću piti tu vodu…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.