Klomifen

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar tinika

    tinika

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    ..j

    [lilypie.com]

  • dackaa

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Dali ima koga na ovoj temi ako ima moze li iskustva sa klomifenom?Dr mi je prepisao klomifen od 2dc 2×1 tabletu al mi nije rekao da moram na folikometriju nego samo da imam odnose 13,14 i 15 dc posto mi ciklus traje 30 dana.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    dackaa

    Dali ima koga na ovoj temi ako ima moze li iskustva sa klomifenom?Dr mi je prepisao klomifen od 2dc 2×1 tabletu al mi nije rekao da moram na folikometriju nego samo da imam odnose 13,14 i 15 dc posto mi ciklus traje 30 dana.


    Hej…evo ja sam pila Klomifen ovaj ciklus od 5 do 9 dana 1x1. Bila 13dc na folikulometriji. Rekla mi da imamo odnose 13 i 14 dan a ako ocemo i 15 bas ciljano. Dobila sam i stopericu. Eto sad cekam iduci vikend kad ne bi trebala doc. Pijem jos i progesteron. Ako ti je tako reko onda vjerojatno smatra da bi trebala tada biti O. Koji si ti danas dan ciklusa? Ne mora te nuzno pozvat na folikulometriju. Ja sam bas htjela da vidim sta ce se desiti. Ukoliko ne bude nista ovaj ciklus a drzim ti 🤞 da bude mozes ga traziti da dodes i nakon tableta. Pa cak i da dodes da vidi jel uopce bila O. Ako zelis pridruzi nam se na temi LH trakice 😁

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Cudi me da te nije zvao na folikulometriju jer su meni to izricito naglasili da moram na folikulometriju da ne bi prejako reagirala jer ni previse vodecih folikula nije dobro. Al ako ti je tako rekao slusaj ga… meni je O bila vec 10.dan ciklusa s najmanjom dozom Klomifena. I ujedno dobitni :) Sretno!

    [lilypie.com]

  • dackaa

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Nije mi rekao za folikometriju samo mi je dao klomifen i folacin da pijem 3 mjeseca i za 3 mj da dodjem ako nista nebude

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    dackaa

    Nije mi rekao za folikometriju samo mi je dao klomifen i folacin da pijem 3 mjeseca i za 3 mj da dodjem ako nista nebude


    Da bas cudno. Kazem ne mora te pozvat na folikulometriju ali u vecini slucajeva pozovu jer se obicno zeli znat sta se zbiva. Bas cudno. Kako si sada? Jesi pocela piti Klomifen? 

  • dackaa

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pila sam klomifene ovaj ciklus i imala odnose 13 i 14 dan kako mi je dr rekao,al po menstrualnom kalendaru ovulacija je trebala bit 17 dan.Od nus pojava samo ziganje jajnika desnog i i naleti vrucine.Cekam sad do 4.11 2019 tad treba da dobijem jer su mi ciklusi tacni na 30 dana

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Iz mog iskustva ne oslanjaj se na duljinu ciklusa bez klomifena i sad sa klomifenom. Meni je potaknulo ovulaciju vec 10.dan ciklusa i taj ciklus je sveukupno bio 24 dana.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Cao,nova sam ovdje vec godinu dana pokusavam da zatrudnim ali nazalost nista prosli mjesec pila klomifen ponovo nista pomoć

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    zelimbebu

    Cao,nova sam ovdje vec godinu dana pokusavam da zatrudnim ali nazalost nista prosli mjesec pila klomifen ponovo nista pomoć


    Kakav je spermiogram? Jeste isli na folikulometriju? Kad se daju tablete klomifema obicno se prati rast folikula ultrazvukom. Ukoliko kroz tri ciklusa na klomifemima ne dođe do trudnoce, dobro bi bilo provjeriti prohodnost jajovoda, ako vec niste. 

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.