Kile nakon poroda

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Ukilele

    Broj poruka: 239

    Prijavi adminu

    Ja sam dobila 27kg u trudnoci, sramota  na porodu oslo 10kg, a sad 5mj poslije imam jos 2 viska.. jedem normalno, ne provodim dijetw jer dojim.. mislim da je to od organizma do organizma

  • Avatar deverika

    deverika

    Broj poruka: 147

    Prijavi adminu

    dojim, i ljeto je bilo, jedem meso jedno na tjedan, slatko ne, i samo to povrće žderem, a ja se debljam i debljam!!!

    Ženski savjet nije Bog zna što, ali je glup onaj tko ga ne posluša. - Cervantes

  • Avatar Jojo5

    Jojo5

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    znam kako je ….

  • Avatar hkajo

    hkajo

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    JOJ ja sam dobila 22 kg, na porodu otišle samo 4, s tim da je beba bila preko 4 kg , i evo sad beban ima 3 mj i meni ostale samo 3 kg, ovo sam sve izgubila u roku jednog tjedna samo od sebe otišlo ( dojenjem)

  • Avatar Aleksandra2

    Aleksandra2

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    Da se i ja vratim na forum nakon 8 mj :D

    Rodila prije 8 mj carskim rezom, u trudnoći nabacila 27 kg, od tog porođajem otišlo 15, prva 2 mj odma kile pale, sad mi fale još 2 kg da se vratim na staro.. E sad, problem je sta mi je drob mlitav. Nemam nešto puno sala,al to je baš mlitavo salo.. o strijama da ne govorim .'( Zauvik cu nosit jednodijelni kupaći kostim .'(

    Mene zanima jel kome posle poroda trbuh u ležećem položaju udubljen? Nikad mi prije nije bila udubina nego ravno kad ležim..sad mi rebra samo vire a rupetina između. Tako mi je bilo odma u sali kad sam rodila i nije se ništa prominilo zasad. Razmak trbušnih nije nešto velik, povise pupka ne stane ni prst,ispod pupka stane prst ipo..

    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.