Kile nakon poroda

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Sara02

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Zanima me kako ste skinule stomak nakon poroda meni je proslo sedam i po mjeseci od poroda a nikako da ga skinem probala sam i razne dijete i sve ali nikako da ode skroz luda sam vise,probala sam i trbusnjake pa nista mali pomak se vidi ali nije to to i nikako da se vratim na tezinu prije poroda ;((

  • tjagusic

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    i meni je trebalo dosta vremena, kile su većinom otišle, ali se objesila koža i ostao trbuščić.. nisam bila na dijeti nego sam se koncentrirala na loptu  za pilates, kupila cd sa vjezbama i svako jutro poslije trčanja peglala loptu. tako sam nakon cca mjesec i pol ispeglala i trbuh i stekla priličnu formu… no nije potrajalo, evo me opet kao balon… bit će uskoro opet trening… nista bez znoja…

    mama trogodišnjaka i uskoro malene štruce… ima puuuno pitanja, a možda i koji odgovor za nekoga :)

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Sara, kolko ti je prošlo od poroda?
    Ja sam inače jako mršava po prirodi i ni nakon prvog ni nakon drugog poroda mi se koža nije povukla skroz jer ona kad se jednom razvuče, nikad se više nemože prirodnim ptem vratit na ono kaj je prije bila. Tak da ne mora značit da imaš viška sala koje bi istopila s trbušnjacima, nego višak kože. Ona se povlači još kroz godinu, al ono.
    Meni je ipak veći problem kaj mi se zdjelica nije vratila na mjesto i sad nosim radi toga 2 broja veće hlače jer mi niš neide prek guzice. A to očajno izgleda jer imam tanke noge :D A i oko pupka mi je u prvoj trudnoči jako popucalo, tak da je to još ružnije vizualno :D :D :D Al baaaaš me briga :D

  • kukukaka

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Hvala Bogu trbuh mi je ravan kao i prije poroda. Rodila sam prije 7,5 mj. U trudnoći me je stalno kopkalo kako će izgledati nakon poroda, ali dobro je. Nemam ni obješene kože, ni strija. Dobila sam 10 kg u trudnoći, a i prije trudnoće sam bila malo mršavija tako da mi je i ostala koja kila više, ne bi bilo loše. Jedino sam u bokovima malo šira, ali nije strašno, večinom svu staru robu mogu obući. Inače se teško udebljam, a mršavim vrlo lako, genetika.

  • Avatar gana

    gana

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    I ja sam se toga bojala,ali hvala Bogu rodila i za dva dana izasla iz bolnice ljudi se smijali kako nemam trbuh.Isla u radjaonu sa 76 kg a na prvom pregledu poslije poroda 62kg…ponosna :))

  • Andela21

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Imala sam prije poroda viška 7 kg. Znači zatrudnila sa 67 kg,u rađaonu otišla sa 84 kg. Nakon 7 mjeseci povisili se hormoni štitnjače,ja spala na 56 kg. Sada sa štitnjačom sve u redu,ali ja i dalje imam 56 kg i niti malo viška kože.

  • mama2zg

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    ja sam trbuh imala godinu dana nakon poroda.. tek onda se situacija poboljsala…a da ne pricam o dojkama…vise katastrofa, sama koza…. to je sve sto mi je ostalo od dva sisavca i dve godine dojenja

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Ja sam u obadve trudnoce isla preko 20 kila i nakon 4 mj od poroda bila sam sam na mojoj staroj kilazi bez vjezbi i bez djeta,i koza je dosla na svoje evo sad sam po treci put trudna i znat cu vam rec za koji mj .

  • majaleo

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    ja sam u trudnoći dobila 36 kg,nakon 4 mj krenula sam lagano s vjezbicama i teretana i to i uspjela sam sve skinuti…moram priznati da bez muke i znoja nema napretka…jedino to pomaze,regulirati prehranu i hodanje,trčanje,teretana kaj god ALI SAMO KRETANJE

  • mekica

    Broj poruka: 47

    Prijavi adminu

    kako kombinirati dojenje,carski i skidanje 30 kila???!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.