Porod između 34. i 37. tjedna

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Lilica


    puno bolje, sad sam u slatkom iscekivanju jer je to sljedeci tjedan pa se odmah lakse dise kad znam da moja  mrva i ja uskoro izlazimo zauvijek iz ovog zatvora

    Draga moja jos malo

  • Avatar Iskrica1347

    Iskrica1347

    Broj poruka: 991

    Prijavi adminu

    Lilice, želim ti sreću slijedeći tjedan

    Mišica je sa nama od 11.8.2010.
    Ribica stigla 26.10.2014.
    Ja nisam luda, ja sam ekscentrična

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    hvala

  • Avatar DOCKY

    DOCKY

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    Lilica


    draga zar i ti??
    sta su ti tocno rekli? jesu ti protoci dobri? jel ti to rekla doktorica ili u bolnici bas? jer mozda nece inducirati sada nego pratiti kao i moju bebu pa inducirati kad i ako bude ugrozena

    protoci mi nisu ok, idem danas ponovno na neke procijene, reklsa je dr. U bolnici da cemo svaki dan pratiti, ali kako misli da ce to ici za dan dva jer i bebo se jako umirio i tak, samo da sve ovo sto prije zavrsi i da nase mrve budu s nama zive i zdrave,.. Lilice drzim fige za tebe i malu hrabricu i vas dvije vec dugo gurate , jos malo i bit cete u kraljevstvu pusa… I zagrljaja. Antonio, kako ti i tvoja princess?

    DOCKY

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    joj draga i ja vama drzim fige, bit ce to sve ok vidjet ces!!! pusu ti veliku saljem i drzi mi se

  • Avatar DOCKY

    DOCKY

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    Hvala draga i ja vama saljem puse i da se sto prije svi zaputimo i onda uzivanje s malim smotuljcima,…

    Lilica


    joj draga i ja vama drzim fige, bit ce to sve ok vidjet ces!!! pusu ti veliku saljem i drzi mi se

    DOCKY

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    daaaa tesko nam je, ali sve ce to proci kad dobijemo nagrade u obliku prekrasnih mirisnih paketica punih ljubavi   mozemo mi to draga moja, jake smo mi

  • Avatar Nyka

    Nyka

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    Da vas utješim sa svojim iskustvom. Meni je krajem 32. tjedna puknuo vodenjak i završila sam u bolnici. Bile neke komplikacije, da sad ne širim priču i morala sam na idnucirani porod. U 33. tjednu sam rodila. Malac će za tjedan dana 7 mjeseci. Bio je neko vrijeme u inkubatoru, nakon toga smo išli na raznorazne preglede (oftalmolog, uzv mozga, fizijatar….) - ali to je sve dio standardne procedure. Nedonoščad se više prati da se vidi jel ide sve kako bi trebalo. Svi nalazi do sada su dobro, redovito idemo na vježbanje, ma sve je super. Tako da ništa ne brinite (znam, lako je to reći), sve će biti dobro. Malo ćete se više nahodavati po raznim pregledima,ali to nije loše - bar znate da vam dijete netko redovito gleda i prati, a vježbice su super jer se na taj način još više igraš i zbližavaš s djetetom. 

    Jedna prednost što se sve to tako odvilo je ta što sam se, do odlaska kući, ja poptuno oporavila, bolovi su prestali i osjećala sam se dobro pa sam se lakše mogla posvetiti i baviti sa bebom. Nisam bila puno rezana, ali svejedno mi je bilo teško hodati i sjediti. Kad sam došla doma već sam bila poletna i mogla sam sve. Bit će sve dobro

  • Avatar brcka1902

    brcka1902

    Broj poruka: 186

    Prijavi adminu

    Lilica


    daaaa tesko nam je, ali sve ce to proci kad dobijemo nagrade u obliku prekrasnih mirisnih paketica punih ljubavi   mozemo mi to draga moja, jake smo mi

    Jedva cekam novosti….sretno i da sve bude ok.

  • Avatar Masha2

    Masha2

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    Nyka


    Malo ćete se više nahodavati po raznim pregledima,ali to nije loše - bar znate da vam dijete netko redovito gleda i prati, a vježbice su super jer se na taj način još više igraš i zbližavaš s djetetom. 

    Bit će sve dobro

    Hvala ti Nyka na ovom ohrabrenju 
    Imamo tu nekoliko trudnica sa zaista rizičnim trudnoćama i sve navijamo za njih i bebice :)
    Ali mislim da je ovo nešto čega se sve ionako pribojavamo, tako da je svako podijeljeno pozitivno iskustvo itekako dragocjeno 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.