Porod između 34. i 37. tjedna

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar DOCKY

    DOCKY

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    Drage mame, ima li koja iskustva s porodom u ovim tjednima. Naime zbog zasgoja u razvoju( odumiranje posteljice) dr. Mi je rekla da cu najvjerojatnije na ondukc. No ja sam sad 33 +4 … Schooock

    DOCKY

  • Avatar pčelica9

    pčelica9

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Docky naša Hope je rodila točno u tom tjednu u kojem si ti sada, i sve je u redu, malena je u inkubatoru ali je svaki dan i mama kod nje i maze se i cikaju i ostalo. Pogledaj si pod temu Kontrakcije u trudnoći, na stranici 24 je Hope sve detaljno opisala, pa vjerujem da će ti njezino iskustvo pomoći i utješiti te. 

  • Avatar DOCKY

    DOCKY

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    pčelica


    Docky naša Hope je rodila točno u tom tjednu u kojem si ti sada, i sve je u redu, malena je u inkubatoru ali je svaki dan i mama kod nje i maze se i cikaju i ostalo. Pogledaj si pod temu Kontrakcije u trudnoći, na stranici 24 je Hope sve detaljno opisala, pa vjerujem da će ti njezino iskustvo pomoći i utješiti te. 

    hvala pćelice :*

    DOCKY

  • Avatar pčelica9

    pčelica9

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Nema na čemu. 

  • Avatar Sparkle

    Sparkle

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    c/p sa Klokanice:

    Beba se već priprema za porod
    Ako ste se ikada brinuli hoćete li izgurati trudnoću do kraja, odnosno bojali ste se da ćete roditi prije termina, više ne morate biti zabrinuti. Bebe rođene između 34. i 37. tjedna obično nemaju nikakvih zdravstvenih poteškoća. Možda u početku trebaju pojačanu neonatološku skrb, no dugoročno gledano razvijaju se jednako kao i bebe rođene u predviđenom terminu. U ovom periodu neke bebe su se već smjestile u položaj s glavom prema dolje, odnosno okrenule su se u položaj za porod. Kako se maternica i trbušne stijenke sve više protežu, sve više svjetla dolazi u maternicu pa beba sve više otvara i zatvara oči. Osim toga, činjenica da do nje prodire sve više svjetla, pomaže bebi da razlikuje dan od noći.

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    draga zar i ti??
    sta su ti tocno rekli? jesu ti protoci dobri? jel ti to rekla doktorica ili u bolnici bas? jer mozda nece inducirati sada nego pratiti kao i moju bebu pa inducirati kad i ako bude ugrozena

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Lilica,kak si ti?

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    puno bolje, sad sam u slatkom iscekivanju jer je to sljedeci tjedan pa se odmah lakse dise kad znam da moja  mrva i ja uskoro izlazimo zauvijek iz ovog zatvora

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    Lilica


    puno bolje, sad sam u slatkom iscekivanju jer je to sljedeci tjedan pa se odmah lakse dise kad znam da moja  mrva i ja uskoro izlazimo zauvijek iz ovog zatvora

    kako slatko…hehe
    koliko si ti sad trudna???
    kaj ce ti inducirat drugi tjedan ako se prije ne porodis???

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    DOCKY


    Drage mame, ima li koja iskustva s porodom u ovim tjednima. Naime zbog zasgoja u razvoju( odumiranje posteljice) dr. Mi je rekla da cu najvjerojatnije na ondukc. No ja sam sad 33 +4 … Schooock

    Draga moja kad si bila na kontroli joj ma dobro si rekla sok,ali ti i bebica ste borci i ja vjerujem da ce bit sve ok.Sta si opet u bolnici.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.