Kako zamrznuti voce

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • te_ni1001

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Pozdrav mame :-)
    Nisam nasla temu kako zamrznuti voce,pa mozda koja ima dobar savjet??
    Naime..imam puno domacih kruska (uskoro i jabuka) i zao mi je da propadnu,a kila kruska u ducanu je dosta skupa (zadnje vidla po 15kn).
    Htjela bi to zamrznuti pa da imamo na neko vrijeme.
    Kako bi zamrznula krusku? Dal ju prije treba skuhati ili daju samo ogulim i narezem na kockice i stavim u vrecice za zamrzavanje pa kad vadim van iz zamrzivaca onda skuham? isto me zanima za jabuku? I kolko dugo to zamrznuto moze stajat u zamrzivacu?

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Pozdrav!
    Mi cesto zamrzavamo voce pogotovo jabuke,kruske,jagode,sljive…
    Znaci prvo dobro operes svo voce pod hladnom ili mlakom vodom,jabuke i kruske ti je dobro oguliti,a iz recimo sljiva izvadis kosticu,iscupas petiljke te narezes na manje komade
    Potom stavis na pladanj voce ne jedno na drugo i stavi u zamrzivac na nekoliko sati,,potom kad se smrznu stavljas u vrecice i dobro istisnes zrak iz vrecica,u manjim kolicinama ti je najbolje stavljat u vrecice ;)) i eto stavis nazad u skrinju :D moze ti biti to u skrinji od 10-12 mjeseci ;)

    Nadam se da sam ti pomogla :)

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • te_ni1001

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Tea2803


    Pozdrav!
    Mi cesto zamrzavamo voce pogotovo jabuke,kruske,jagode,sljive…
    Znaci prvo dobro operes svo voce pod hladnom ili mlakom vodom,jabuke i kruske ti je dobro oguliti,a iz recimo sljiva izvadis kosticu,iscupas petiljke te narezes na manje komade
    Potom stavis na pladanj voce ne jedno na drugo i stavi u zamrzivac na nekoliko sati,,potom kad se smrznu stavljas u vrecice i dobro istisnes zrak iz vrecica,u manjim kolicinama ti je najbolje stavljat u vrecice ;)) i eto stavis nazad u skrinju :D moze ti biti to u skrinji od 10-12 mjeseci ;)

    Nadam se da sam ti pomogla :)

    Hvala puno :-)
    Reci mi samo,zasto treba stavit u zamrzivac zasebno,prije nego stavim sve u vrecicu? 
    Kako nisam znala,prvu turu sam ogulila,izrezala na kockice i spakirala u vrecice i tako zamrzla. Oce li to bit uredu ili da ne koristim to?

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    U principu ti je to “zamrzavanje” prije zbog bobicastog voca jagoda i slicno da se ne “zdrobe” tokom stavljanja u vrecice zbog istiskivanja zraka :)
    I da bilo bi dobro da ubrano/kupljeno voce 48 h ne stavljas u skrinju jer izgube sva svoja svojstva tipa bas jabuke i kruske :)

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • te_ni1001

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Tea2803


    U principu ti je to "zamrzavanje" prije zbog bobicastog voca jagoda i slicno da se ne "zdrobe" tokom stavljanja u vrecice zbog istiskivanja zraka :)
    I da bilo bi dobro da ubrano/kupljeno voce 48 h ne stavljas u skrinju jer izgube sva svoja svojstva tipa bas jabuke i kruske :)

    Kuzim,hvala puno :-)
    Reci mi jos..kad izvadis voce dal ga pustis da se na sobnoj temp otopi ili ga skuhas u vrucoj vodi?

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Ja ti ga osobno na sobnoj temperaturi ostavim treba nekih 2-4 h..

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Kriszta

    Broj poruka: 1180

    Prijavi adminu

    Pozdrav,

    zamrzla bih hranu za svoju bebu,ali totalno sam zbunjena. Neko voće se ne smije,neko se mora skuhati,neko ne. Ako imate koji savjet,dobro će mi doći.
    Tema je stara,ali nadam se da će je pročitati koja dobra duša :)

    [lilypie.com]

  • Avatar Ninachh12

    Ninachh12

    Broj poruka: 541

    Prijavi adminu

    Kristza-draga moja :D :D

    Za zamrzavanje nisam stručnjak :P Ali ja sam baš ovih dana u procesu rađenja kompota. 
    Radim od breskve i od kruške i jedino šta stavljam u kompote je šećer i voda bez ikakvih konzervansa itd. Kada mi dozrele šljive njima ću samo izvaditi koštice i kao ova mama gore mislim ih posložiti na tacu, u škrinju i kad se zamrznu u vrećicu kako mi se nebi slijepile. To znam da provjereno može jer je moja mama tako cijeli život zamrzavala šljive za knedle u zimi :) 
    Također sam već zamrzavala mahune, papriku i zamrznut ću cherry rajčice te kukuruz. Jedino su se mahune morale onako kuhati, a sve ostalo direkt u škrinju stvaljam :)

    [lilypie.com]

  • Kriszta

    Broj poruka: 1180

    Prijavi adminu

    Ninachh12


    Kristza-draga moja :D :D

    Za zamrzavanje nisam stručnjak :P Ali ja sam baš ovih dana u procesu rađenja kompota. 
    Radim od breskve i od kruške i jedino šta stavljam u kompote je šećer i voda bez ikakvih konzervansa itd. Kada mi dozrele šljive njima ću samo izvaditi koštice i kao ova mama gore mislim ih posložiti na tacu, u škrinju i kad se zamrznu u vrećicu kako mi se nebi slijepile. To znam da provjereno može jer je moja mama tako cijeli život zamrzavala šljive za knedle u zimi :) 
    Također sam već zamrzavala mahune, papriku i zamrznut ću cherry rajčice te kukuruz. Jedino su se mahune morale onako kuhati, a sve ostalo direkt u škrinju stvaljam :)

    Hvala mamice …očito si ti ta dobra duša :)
    Pa znaš da sam rekla da ću ih skuhati pa zamrznuti u posudici za led,ali baš neki dan sam čitala da se mrkva,blitva,špinat se ne smije skuhat pa zamrznuti.Negdje sam na forumu čitala,tako da razlog ne znam. Vidim da si ti bila vrijedna,ja očito kasnim :(

    [lilypie.com]

  • Avatar Ninachh12

    Ninachh12

    Broj poruka: 541

    Prijavi adminu

    Ahaha, dobro možda sam malo pretjerala kad sam rekla da sam ja sama sve to napravila :P Moram ti priznati više manje glavni dio je odradila svekrva, znaš kakvu bebu imam, kad bi sve to stigla 
    Za mrkvu stvarno ne znam, ali moja mama je blitvu onako poparila malo i narezala ko persun i spremala u vrećice za pitu zimi. A možda sam zabrijala, moram ju baš to pitati.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.