Kako zamrznuti voce

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Kriszta

    Broj poruka: 1180

    Prijavi adminu

    Pitaj baš mamu..pa da znam!
    Mahune domaće sam nabavila,tako da sutra krećem. I dobit ću još tikvice :)
    Pa kasnije bundeve,kuške,jabuke.. Meni je svekrva rekla,da ona sve nariba na sitno,pa tako spremi u zamrzivač. Ali opet,ako slučajno malenoj napravim više za ručak,skuhano povrće ću isto spremiti,ali ću u roku odmah iskoristiti.

    [lilypie.com]

  • Avatar nasdva

    nasdva

    Broj poruka: 961

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure ja sam našla ova 2 zanimljiva članka
    http://www.klinfo.hr/roditelji-3/zeleno-roditeljstvo/kako-spremiti-zimnicu-za-bebe/ [klinfo.hr]
    http://dobarzivot.net/hrana/jelo/zimnica-zamrzavanje-povrca-od-blitve-i-rastike-do-gljiva-i-buca/ [dobarzivot.net]

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar nasdva

    nasdva

    Broj poruka: 961

    Prijavi adminu

    Smrznula sam brdo krušaka, tikvice, maline. Baš se spreman ić brat mahune na vrt pa ćemo i to

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Ninachh12

    Ninachh12

    Broj poruka: 541

    Prijavi adminu

    Kristza-konačno sam pitala mamu. Ona kaže da mrkvu oguli, prereže i spremi u male vrećice i večinom ih koristi za juhu. Kaže da nije zamrzavala ni blitvu ni špinat, ali da susjede redovne sve malo problanširaju i stave u škrinju. Evo nasdva nam dala dobar link. Hvala :D

    [lilypie.com]

  • Kriszta

    Broj poruka: 1180

    Prijavi adminu

    Hvala Ninach,onda ću i ja tako,ali baš ću probati naći članak,gdje sam pročitala da se ne bi trebalo zamrznuti. Baš me zanima razlog. Članci su pročitani i spremljeni,jer me još uvijek ne služi pamćenje,kao prije trudnoće. Hvala Nasdva na trudu. :)
    Dobila sam smokve fine,a mislim da sušeno voće se ne smije prije nego što napuni godinu dana.

    [lilypie.com]

  • Avatar Ninachh12

    Ninachh12

    Broj poruka: 541

    Prijavi adminu

    Smokvu smiješ sa 7 mjeseci, to je namirnica koja “otvara” bebu i idealna je kod zatvora. To sam pročitala u onoj novoj aplikaciji na mobitelu :D
    Mislim da je u pitanju zrela smokva, ali baš sam malo istraživala, piše da se i sušeno voće smije, ali skuhano(?!) Zapravo piše da do 8 mjeseci sve voće i povrće za bebe je preporučljivo kuhati da se smanje želučane tegobe :)

    [lilypie.com]

  • Kriszta

    Broj poruka: 1180

    Prijavi adminu

    Ninachh12


    Smokvu smiješ sa 7 mjeseci, to je namirnica koja "otvara" bebu i idealna je kod zatvora. To sam pročitala u onoj novoj aplikaciji na mobitelu :D
    Mislim da je u pitanju zrela smokva, ali baš sam malo istraživala, piše da se i sušeno voće smije, ali skuhano(?!) Zapravo piše da do 8 mjeseci sve voće i povrće za bebe je preporučljivo kuhati da se smanje želučane tegobe :)

    Eeee vidiš,to je super,suho voće skuhano! Onda ipak budem ostavila par komada da se osuši,pa budem probala. Ako će jadnica biti na mene,morat ću nabaviti sve što “otvara” :D

    [lilypie.com]

  • istox

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    od svog, domaćeg, voća treba radit pekmeze i kompote ali to se nikom ne radi više. Smrznuto možeš kupit u dućanu

  • Avatar Ninachh12

    Ninachh12

    Broj poruka: 541

    Prijavi adminu

    Smrzavamo naše domaće jer smatramo da je zdravije smrznuto domaće nego smrznuto u dućanu :)

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.